שק שינה לתינוקות - מקום בטוח ומחמם

שק שינה לתינוקות - מקום בטוח ומחמם

אחד החששות המלווים כמעט כל הורה צץ לו בשעות הלילה המאוחרות. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו קמים מהמיטה באמצע הלילה רק כדי לבדוק האם הילד מכוסה כשהוא ישן או אם השמיכה לא מכסה לו את הראש. בין אם התינוק הקטן ישן בחדר משלו ובין אם בחדר ההורים, בעזרת שק שינה לתינוק תוכלו לסמן לעצמכם וי, לזכות לדאגה אחת פחות ולדעת שלתינוק הקטן כמה שיותר חם ונעים.

לשק שינה לתינוק יתרונות רבים:

עיטוף

מאז ומתמיד שיתרונות עיטוף התינוקות ממשיכים לחדור למודעות: מדובר במסורת עתיקת יומין אשר נפוצה אצל אימהות ברחבי העולם, פופולרית בבתי יולדות ונחשבת למרגיעה ובטוחה במיוחד. כדי להיות בטוחים שאתם עושים זאת נכון ועל הצד הטוב ביותר הומצא עבורכם מוצר איכותי ונוח לשימוש והוא שק שינה לתינוקות. שק השינה אינו רק מתאים לעיטוף אלא גם מאוד שימושי עבור שנת הלילה. בעזרת השימוש בו תוכלו לדעת שלתינוק שלכם תמיד חמים ונעים, ממש כמו בתוך הרחם.

מקסימום בטיחות

למרות שהשימוש בשק שינה לתינוקות אינו שכיח או נפוץ, עדיין מדובר באחד המוצרים שהם ממש חובה בכל בית. רבים אינם יודעים זאת אך מדובר במוצר מומלץ על ידי משרד הבריאות: שינה בשק שינה לתינוק בחורף נחשבת לאחת האופציות הבטוחות ביותר עבורו על פי הנחיות משרד הבריאות עבור מניעת מוות בעריסה. כמובן שאין מדובר בשק השינה כפי שאנו מכירים אותו, אלא בעיצוב מיוחד המותאם לתינוקות רכים בני יומם. שק השינה משלב בין אוברול לשמיכה באופן מוצלח: כלומר החלק התחתון סגור בעוד שהחלק העליון מעוצב כחולצה, גופיה או שמיכת מעטפת.

בדים נושמים ואווריריים

מלבד אפשרות העיטוף וההתאמה המלאה לתינוקות קטנים, שקי שינה לתינוקות מיוצרים מבדים רכים ונעימים המותאמים לעורם הרך. שקי שינה ממש איכותיים מיוצרים מבד אוורירי ונושם המאפשר לתינוק לווסת את טמפרטורת גופו באופן טבעי ולהפחית את הסכנה בחימום יתר. הבדים הנושמים הופכים את השימוש בשק השינה למאוד בטוח עבור תינוקות, ואת שק השינה עצמו לכמה שיותר נעים וחמים. אותה תחושת אווריריות הופכת את שק השינה לבחירה טובה הן עבור לילות החורף הקרים והן בלילות קיציים ואביביים.

מגוון רחב של עיצובים

שקי שינה לתינוקות מוצעים כיום במגוון רחב של עיצובים בטווח רחב של מחירים כך שאפשרויות הבחירה רבות ומגוונות. ישנם שקי שינה המשלבים בד לעיטוף, אחרים דומים מאוד לשקי שינה רגילים וישנם שקי שינה הנראים כמו אוברול בלי שרוולים. כמו כן יש עיצובים מאוד משעשעים לעומת עיצובים סולידיים ואופנתיים. שקי השינה השונים נבדלים זה מזה גם בעוביים ויעודם. ישנם שקי שינה שמיועדים לחורף הקר ויש כאלו שמעוצבים מבד יותר קליל ואוורירי ומתאימים לחדר המחומם.

לאילו גילאים שק השינה מתאים?

שק שינה לתינוקות מעוצב להתאים לגילאים שונים, ישנם דגמים שאף מתאימים לפעוטות בני שלוש אשר שלב הינקות כבר מאחוריהם. באופן כללי השימוש בשק שינה אינדיבידואלי ובגילאים גדולים יותר הוא מתאים לכל אותם אלו שאוהבים להתפנק ולהתכרבל. כמובן שבגילאים קטנים שקי השינה מתאימים לכל תינוק או תינוקת והם יכולים להתגלות כמוצר מדליק ומאוד שימושי הן לשימוש פרטי והן כמתנה לאנשים שאוהבים.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading