חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

חבילות לידה לתינוק

ההתרגשות בשיאה. ממש עוד כמה שבועות יצטרף אליכם למשפחה חבר חדש ואתם כהורים רוצים להעניק לו את כל הטוב שבעולם. אי אפשר לדלג על צרכיו הבסיסיים של התינוק למזון, שינה, רחצה, מגע, חום ואהבה. אך כדי שמרבית הצרכים אכן יסופקו על הצד הטוב ביותר, יש צורך באמצעים פיזיים, למשל- שינה במיטה מתאימה עם מזרן איכותי, בקבוק להאכלה ועוד. ערכנו לפניכם את רשימת הציוד המומלצת לקנייה לקראת לידת תינוק עם דגש על מה שבאמת באמת הורים צריכים, כולל מחירים ממוצעים.

מוצרים לתינוק


חדר התינוק


עבור חדר התינוק ישנו צורך בריהוט בסיסי הכולל: מיטה + מזרן ושידת החתלה + משטח. העלות של פריטים אלה נעה בין 1500 ל4000 שקלים, כאשר המחירים אינם כוללים עלויות הובלה, פירוק והרכבה. לצד אלה יש צורך באבזור משני סוגים: האחד טקסטיל והשני אביזרי בטיחות. במחלקת הטקסטיל תמצאו וילונות, מצעים וסדינים לתינוקות, אשר עלותם הכוללת יכולה להגיע לעד 800 שקלים ואביזרי בטיחות כגון מוניטור נשימה ואינטרקום אשר עלות כל אחד מהם בנפרד יכולה להגיע לעד אלף שקלים, תלוי כמובן בסוג הטכנולוגיה הנלווית.


רחצה


אביזרי האמבטיה הבסיסיים חיוניים לרחצה נעימה ושלווה של התינוק. ביניהם תוכלו למצוא: אמבט לתינוק + מעמד; מדחום לאמבט למדידת טמפ' המים; מגבות לתינוק ומוצרי רחצה כגון אל סבון, תחליב ושמן אמבט. עלות חבילת רחצה כוללת יכולה לנוע בין 300 ל400 שקלים.
 

טיפול בתינוק


חבילה זו כוללת אביזרים, ברובם חד פעמיים, אשר חיוניים לטיפול היומיומי בתינוק. ביניהם: חיתולים, משחה לטיפול בתפרחת חיתולים, חיתולי פלנל, סט מוצצים, מגבונים לחים, מקלונים לניקוי אוזניים, מספריים לציפורניים, מדחום ואלכוהול לחיטוי. בדרך כלל, עבור רוב המוצרים ברשימה, מדובר בהוצאה חודשית –דו חודשית של סכומים הנעים בין 300 ל400 שקלים.


האכלה


כאן כדאי להבחין בין המזון אשר נקנה לעיתים תכופות כגון תחליפי החלב והאבקות למיניהן ובין הציוד אשר נקנה לעיתים רחוקות אחת למספר חודשים. עלות קופסא של תחליף חלב נעה בין 40 ל80 שקלים לקופסא של בין 700 גרם לקילוגרם אחד. בקטגוריית הציוד הקבוע ניתן למצוא סט בקבוקים, מברשת לחיטוי, סטריליזטור ומחלק מנות, כל אלה עלותם הממוצעת נעה סביב 300 שקלים.


עגלת תינוק


כאן מדובר על השקע ארוכת טווח וכדאי מאוד להשקיע בציוד בסיסי איכותי. הכוונה היא לעגלה + תיק החתלה; מושב בטיחות (בוסטר) לרכב ומנשא לתינוק , שלושת אלה הם הפריטים האלמנטריים ביותר כאשר רוצים לצאת ולטייל. מגוון העגלות, המנשאים והמושבים הוא מגוון וכך גם עלותם. מחירי העגלות נעים בין 1200 ל6000 שקלים לעגלות איכותיות ביותר; מחירי מנשאים נעים בין 400 ל1500 שקלים ומחירי מושבי הבטיחות בין 300 ל1800 שקלים.


אנו ביוקה ביייבי מתמחים ביבוא ושיווק של מגוון מוצרי איכות לאם ולתינוק. את מרבית המוצרים תוכלו למצוא אצלנו ונשמח לסייע לכם בכך!

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading