חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

פעילויות נחמדות לתינוקות בשנה הראשונה

פעילויות נחמדות לתינוקות בשנה הראשונה

פעילויות חוגים נחמדים בשנה הראשונה לחייו של התינוק יכולים להעשיר את עולמו של התינוק לתרום לקשר, לחזק את החיבור ביניכם ולא פעם, גם להפיג את השעמום (כן, יש ימים כאלו). כך תהפכו את השנה הראשונה לכמה שיותר כיפית ומהנה, עבורכם ועבור התינוק הקטן.

עיסוי תינוקות

עיסוי תינוקות זו פעילות ממש נחמדה אשר מרגיעה את התינוקות הקטנים, משפרת את פעילות המעיים ואת כאבי הבטן האופייניים לתקופה ומחזקת את הקשר בין התינוק לבין הוריו. ישנן סדנאות רבות לעיסוי תינוקות אליהן ניתן להירשם, בין אם דרך קופת החולים ובין אם במסגרת פרטית. על פי רוב סדנת העיסוי מתאימה לתינוקות עד גיל זחילה והיא נמשכת כשעה. העיסוי תורם רבות לתינוקות קטנים הן בזכות המגע המתמשך והן בזכות האווירה הרגועה והשלווה שהוא משרה. כמו כן ישנם סוגים שונים של עיסויים המתאימים למטרות שונות, כמו למשל עיסוי נגד כאבי בטן וכדומה.

חוג שחייה לתינוקות

חוג שחייה לתינוקות הוא אחד החוגים היותר פופולריים והורים רבים אשר בוחרים בו כדרך להעביר את הזמן וליהנות יחדיו. חוגי השחייה מיועדים להורה וילד ונערכים אחת לשבוע בבריכה מקורה ומחוממת. המפגש עם המים החמימים מוכר לתינוקות הקטנים כבר מהרחם ולכן הם מרגישים כמה שיותר נינוחים ובטוחים למן הרגע הראשון. החוג נמשך כחצי שעה לכל הפחות ומועבר על ידי מנחים מקצועיים והוא כולל תרגילים, שירים, אביזרים ופעילות קבוצתית. לרוב השיעורים נערכים לפי גילאים ובהתאם לשלבי ההתפתחות השונים, תהיו בטוחים שלאחר החוג התינוקות יהיו שמחים, רגועים ועייפים.

חוג מוסיקה ותנועה

למוסיקה יש כוח עצום וגם תינוקות אוהבים להאזין לה ולהירגע לצלילה. חוג מוסיקה המותאם לפעוטות הוא דרך נפלאה להעביר את הזמן ולהעשיר את עולמם של הקטנטנים. בחוגי מוסיקה נחשפים לצלילים, מנגינות, כלי נגינה ואביזרים. ובמהלך הפעילות שרים, מתנועעים וזזים לקצב המוסיקה. כמו כן חוגים אלו חושפים את התינוקות הקטנים לסוגים שונים של סגנונות מוזיקליים כבר בגיל צעיר כמו למשל מוסיקה קלאסית או מוסיקת עולם. לומדים בהם דקלומים ובעיקר עושים כיף חיים ונהנים מזמן איכות משותף. חוגי מוסיקה מותאמים לגילאים שונים של פעוטות וילדים ויש לחפש את החוג בהתאם לגיל הילד ושלב ההתפתחות שלו כדי להפיק ממנו את המרב.

מפגשי אימהות ותינוקות

אימהות צעירות ובכלל זה אימהות לילדים ראשונים, יכולות להרגיש מאוד מבודדות בתקופה שלאחר הלידה. הן חוות הכל בפעם הראשונה, ההורמונים גועשים בגוף והשינוי בין רווקות לבין אימהות מאוד משמעותי ומורגש. לכן מפגשי אימהות ותינוקות יכולים להשפיע על ההרגשה והם תורמים מאוד בעיקר לאם. מפגשים אלו מונחים על ידי נשים מיומנות וכוללים פגישות עם יועצות הנקה והתפתחות והיכרות עם נשים אחרות שנמצאות באותה הסירה בדיוק. כמו כן יש בהם שיעורים שונים כמו למשל עיסוי תינוקות, והם כוללים מרחב רך ובטוח עבור התינוקות לזוז, להתנסות ולפגוש בתינוקות אחרים.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading