חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

איך לעצב את החדר החלומי לתינוק שלך

עיצוב חדר לילד ראשון

כאשר הנסיך או הנסיכה הבכורים שלנו נולדים והם הראשונים שלנו, הרי שאנו נמצאים במצב של "אקסטזה" חיובית בה אנו מרוגשים עד לעמקי נשמתנו ורוצים אך ורק את הטוב ביותר בעבורם.

לא ניתן להסביר את ההרגשה העילאית שנגרמת כתוצאה מלידתם של ילדינו הבכורים, שכן תחושה זו היא חלק בלתי נפרד מהפיכתנו להורים בפעם הראשונה – מרגש, מיוחד מרתק הן רק הגדרות מבין מאות לתחושת האושר העילאית אשר אופפת אותנו !

טרם לידת בכורינו דואגים אנו לסדר בעבורם את כלל הציוד המתבקש, האביזרים הנוחים ביותר, הריהוט האיכותי והעיצוב הנעים בחדרם החדש והיפה, על מנת שכאשר יגיחו הם לאוויר העולם הכל יהיה מוכן ומושלם בעבורם.

אז כיצד בוחרים את האביזרים, מהיכן רוכשים את הריהוט ואיך בוחרים בעיצוב חדר לילד ראשון ?

טיפים בעיצוב חדר לתינוק ראשון

בחירת קונספט עיצובי –החלטה על קונספט עיצובי מסוים אשר יתאים לחזונכם העיצובי בחלל זה, הוא ללא ספק הדרך הנכונה להתחלת העיצוב,.

בכך שתדעו מה הם הגוונים, הצבעים, הרעיון הכולל של עיצוב החדר, כך תתרוצצו פחות ותבזבזו פחות כסף על פריטי עיצוב מיותרים.

ריהוט – כאשר רוכשים אנו ריהוט לחדר ילדים חשוב שנקפיד על מספר פרמטרים חשובים לבחירת הרהיטים הייעודיים לחלל זה :

  • בטיחות– ריהוט לחדר ילדים חייב להיות בעל תו תקן מאושר המשקף את תקינותו, בדיקתו והתאמתו לרך הנולד ולילדים.
  • איכות– איכות הריהוט חייבת להיות ברמה גבוהה כאשר מדובר בריהוט לחדרי ילדים, הן מבחינת איכות הצבע בו הם נצבעו, והן בבחינת איכות החומרים מהם הם יוצרו (שכן ישנם חומרים וצבעים באיכות ירודה  אשר מהם נפלטים רעלנים אשר עלולים להזיק לילדנו).
  • התאמה לגיל הילד– חשוב מאוד להתאים את הריהוט בחדרי הילדים לגילאים שלהם, ובכך לא להכניס לחדרם ריהוט גבוה, חד ומסכן.

עיצוב קירות החדר – מדבקות קיר לחדרי ילדים הם דרך נפלאה לעיצוב חדרי ילדים, שכן השימוש במדבקות קיר מאפשרת לכם החלפה, שינוי ועיצוב מחדש בכל זמן שתחפצו, ועם זאת מאפשר לכם שימוש ראוי בקישוט מרהיב ללא כל חשש מחומרים רעילים ומסוכנים (כמו בצבע וכיוב').

שילוב פריטים ראשוניים - חלק בלתי נפרד מעיצוב החדר לילדנו בכורינו הוא שילוב המשחקים, משטח פעילות, אמבטיה, סינרים, מנשא לתינוק וכל ה"שלל" של ילדנו שחשוב מאוד לשמור במקום נקי ומסודר וכמובן בהשיג יד.

צבעים וקישוטים – כאשר מדובר בחדר לתינוק, חשוב להקפיד על בחירת צבעים רכים ונעימים אשר בכוחם ליצור אווירה נעימה ורגועה, הן בעבורנו והן בעבור ילדנו, זאת  לעומת שילוב של צבעים עזים וחזקים אשר יצרו אווירה לחוצה ולא הרמונית.

מצעים ומיטה – אם בחרתם להלין את תינוקכם במיטת תינוק בחדרו, חשוב להתאים למיטה (בעלת תו תקן) זו מצעים נוחים, איכותיים ובטיחותיים, נשמח להמליץ לכם על סדין למיטת תינוק מפנק מבית aden & anais.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading