אמבטיה לתינוק,מוצרי אמבטיה לתינוק עיסוי תינוקות - יוקה בייבי מוצרי תינוקות

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

כיצד מעסים תינוקות

עיסוי תינוקות

אחד הדברים הכיפיים ביותר אותו כל אחד יכול לאחל לעצמו הינו עיסוי. בבית, בספא, על יבש או עם שמנים- אין ספק שעיסוי נעים זה אחד הדברים היותר נחמדים אותם כל אדם יכול לבקש.

לא שונים מאיתנו אלו הם הילדים הקטנים שלנו, וליתר דיוק התינוקות שלנו. לא רק המבוגרים אוהבים עיסוי מרגיע, אלא גם התינוקות נהנים מזה מאוד, כשלכך מצטרפת העובדה שהעיסוי אף עשוי להקל בבעיות רפואיות כאלה ואחרות. עיסוי תינוקות הינו שונה מהעיסוי למבוגרים. לעומת העיסוי החזק והמאסיבי אותו עובר כל מבוגר, עיסוי לתינוק נעשה בעדינות הרבה יותר גדולה, כשלכך יש להוסיף את השמנים בהם משתמשים עבור התינוקות, שגם הם שונים לחלוטין מאשר אלה בהם משתמשים המבוגרים. את העיסוי עדיף לעשות בדרך כלל בשעה קבועה אליה יתרגל התינוק, כשהזמן הטוב ביותר בו ניתן לבחור הוא אחרי האמבטיה. לאחר ששוטפים את התינוק היטב, למשל עם אחת ממטליות הרחצה של חברת aden+Anais, מנגבים אותו ומשכיבים אותו על משטח יציב, ניתן להתחיל בעיסוי. העיסוי מתבצע כך שמשכיבים את התינוק על הגב, כאשר על גופו לא נותר שום בגד שיכול להפעיל לחץ מסוים על איבריו השונים ומתחילים לעסות את הבטן באמצעות תנועות רכות ומעגליות, זאת בעזרת כפות הידיים והאצבעות בלבד, כשחשוב להקפיד לבצע את עיסוי הפנים בצורה עדינה יותר מאשר את עיסוי שאר חלקי הגוף, ומומלץ להתרחק כמה שיותר מאיזור עמוד השדרה. 

על אילו דברים חשוב להקפיד במהלך העיסוי?

בגמר העיסוי, כדאי מאוד לא להשאיר את תינוקכם חשוף ומיד בסיומו חשוב לעטוף אותו היטב באחת ממגבות הקפוצ'ון לתינוק של aden+Anais העשויות מ-100 אחוזי כותנה, ומעניקות מגע רך ומלטף לילד, מגע שיצטרף לזה אותו אתם מעניקים לו באמצעות חיבוק חם ואוהב. יחד עם זאת, ישנו דבר אחד מרכזי אותו יש לזכור במהלך העיסוי והוא שאסור בשום פנים ואופן להחליט בשביל התינוק האם עליו לקבל עיסוי. הטיפול אמור להיות נעים ומרגיע גם בשביל ההורה אך בעיקר בשביל התינוק, ולכן חשוב מאוד לראות שהתינוק אכן מעוניין בעיסוי. במידה ותחזו בסימנים כמו גרגורים וחיוכים מצד ילדכם, אזי תדעו שהתינוק בעניין. לעומת זאת, אם תחזו בחוסר שביעות רצון ובחוסר היענות מצידו, תדעו שמומלץ יהיה אם תעזבו את העניין, לפחות נכון לעכשיו. דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שלעיסוי תינוקות אין מקום כשהתינוק חולה או בוכה, ובוודאי שאין להעיר אותו משינה על מנת לבצעו. כמו כן, עיסוי תינוקות עוזר להקלה בתופעות כמו כאבי בטן, בעיות גזים וכאבי שיניים, אך בוודאי שאין לעשות זאת כשהתינוק סובל משלשולים או הקאות, וכמובן שהעיסוי אינו מהווה תחליף לשום טיפול רפואי. 

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading