חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מזרן פעילות המותאם להתפתחות התינוק

כאשר נולד לנו תינוק רך וחמוד, תמיד נהיה מעוניינים לאפשר לו לעסוק בפעילויות מאתגרות התורמות רבות להתפתחותו. משטחי פעילויות הינם בעלי יתרונות מרובים, הם בטיחותיים, ייחודיים ומיועדים לתינוקות מגיל 0-3, אך גם לתינוקות בוגרים יותר.
תינוקות קטנים אמנם יכולים להתהפך, אולם הם עדיין לא יכולים לזחול. משטח פעילות איכותי, מאפשר להם לשכב עליו, או על הגב או על הבטן ולהביט בכל אותם גירויים וצבעים אשר מציע להם המשטח. ככל שהתינוקות גדלים ומתפתחים, הם גם יתחילו לשחק עם הצעצועיםוינסו לאחוז בהם. את משטחי הפעילות ניתן להניח בכל מקום, לקפל אותם, ולפרוש אותם היכן שרק רוצים.

גירויים ושעות של הנאה

משטחי פעילות איכותיים, מספקים לתינוק שפע גירויים, אלה הם בעלי חשיבות לקצב התפתחותו.ולא פחות חשוב, בזמן שהוא עסוק במשטח הפעילות, האם תהיה פנויה לעיסוקיה. המשטחים מותאמים אופטימאלית לתינוקות רכים, הם מסקרנים אותם ויוצרים בהם עניין, וכך בדיוק מעודדים את התינוק להתפתח. חשוב לא לבחור עוד משטח פעילות סטנדרטי, אלא כזה שהוא איכותי, שמאפשר לתינוק לבצע תרגילי כושר, וכמו כן, המשטח מבטיח לו חוויות רבות ומפעיל את כל חושיו. מכיוון שמשטחי פעילות הם בעלי גירויים מגוונים, ישנם סיכויים רבים שהתינוק יתפתח טוב יותר ומהר יותר. יש חשיבות רבה לויזואליות, שהצבעים יהיו נעימים לעין, כל אלה מסייעים לקואורדינציה שלו ועידוד הקשר שבין עין ליד. לאחר שהתינוק מצליח לאחוז בצעצוע, הדבר מעניק לו ביטחון רב.

להלן סרטון סקירה (באנגלית) מאת לקוחה שרכשה המזרן:

חיזוק ההתפתחות המוטורית

משטחי הפעילות אמנם חיוניים להתפתחות המנטאלית של תינוקכם אבל לא רק. הם מסייעים להתפתחות המוטורית, מחזקים את שריריו של התינוק, מעודדים אותו להתהפך, לשבת ולזחול. כאשר מניחים את התינוק על הבטן, שלל הגירויים של משטח הפעילות, יכולים לעודד אותו להתרומם, מה שיחזק את שרירי צווארו. כמו כן, המשטח מעודד את התינוק להתחיל ולהתהפך, מהסיבה הפשוטה שהוא מסוקרן לראות את הצעצועים ולשחק עימם.

תרגילי כושר עם התינוק

משטח פעילות PROBY הינו אידיאלי לתרגילי כושר עם התינוק. התרגילים הללו תורמים לו רבות, מעשירים את עולמו ומכל ההיבטים, וחשוב מאוד לבצע את התרגילים בצורה בטיחותית. הפעילות והתנועה מרגיעים את התינוקות ומשרים עליהם תחושה של ביטחון, ובנוסף, מובטח לכם שתינוקכם יהיה רגוע יותר.על משטח פעילות נוח מאוד לבצע תרגילי כושר, זאת בתנאי שהוא איכותי, והתינוק יוכל לבלות שעות רבות על המשטח, עם או בלי ההורים. עם זאת, והיה ואתם לא משחקים איתו אלא משאירים אותו לבד, יש לשמור על קשר עין כל העת. משטח פעילות PROBY הוא עמיד במיוחד, והוא מיוצר על פי סטנדרטים מחמירים ועומד בכל תווי התקן הנדרשים. המשטח איננו קשיח מידיי או רך מידיי, עוביו ורמת הצפיפות שלו נבדקים במעבדה, והוא מפוקח הן על ידי רופאים והן על ידי אנשי מקצוע.

איך מסייעים לתינוק להתהפך ולזחול?

ישנם תרגילים בסיסיים המסייעים לתינוק להתהפך מהבטן לגב, וחשוב מאוד לשמור על התינוק, על מנת שחס וחלילה לא יטיח את ראשו על הרצפה. רצוי שהתינוק ישכב בנוחות על הבטן, או על הגב או על הצד. כמו כן, חשוב שהוא יצליח לזקוף את ראשו ואת גבו בעודו שוכב על הבטן. ניתן גם לסייע לו להרים את רגליו ובהמשך לתרגל אותו להעברת משקלו מצד אחד לשני.
באמצעות משטחי פעילות, ניתן גם לעודד את התינוק לזחול. כלומר, מדובר על השלב בו הוא עובר ממצג של שכיבה לזחילה. זחילת גחון אופיינית לתינוקות רבים, ועל מנת לעודד אותם, פורשים את משטח הפעילות כאשר התינוק שוכב על בטנו. על ההורה, לכופף לו רגל אחת ואילו את השנייה להשאיר ישרה. לאחר מכן, דוחפים את עקבו על מנת שיתקדם באמצעות כפות ידיו, וישנם עוד תרגילים רבים אחרים מומלצים.

משטח פעילות PROBY– סטנדרטים שיפתיעו אתכם!

משטח פעילות PROBY הוא בעל רמת בטיחות גבוהה, הוא מעוצב בסגנון מודרני וחדשני, בעל אישור ממכון התקנים, היגייני ואקונומי, ניתן לרכוש אותו בשלושה גדלים שונים, הוא עמיד למשך שנים רבות והוא נמכר במחירים אטרקטיביים. ישנה אפשרות לפרוש את המשטח בכל מקום ולבלות ביחד עם תינוקכם למשך שעות מרובות. המשטח הוא רך, בעל איכות גבוהה ומעוצב בסגנון שלא הכרתם עד כה. מוצר זה זכה גם לפרסים רבים, ומה הפלא? הוא אטרקטיבי וייחודי מאין כמותו!

לחצו כאן לצפייה בפרטי המוצר ורכישתו

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading