חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

סוגי מתנפחים לחצר לילדים

בעלי חצרות וגינות פרטיות יכולים להפוך אותם למגרש משחקים לכל דבר באמצעות מתקנים המותאמים לגילאים שונים ובעיקר באמצעות מתקנים מתנפחים המשמשים כאטרקציות לשעות הפנאי עבור הילדים, קיימים סוגים רבים של מתנפחים לחצר לילדים בצורות ובגדלים שונים.

מהם מתנפחים לחצר לילדים?

מתנפחים לחצר לילדים הינם מתקני משחק המגיעים בצורות ובגדלים שונים, המתקנים מתאימים לגילאים שונים ומיוצרים בדרך כלל מבד פוליאסטר ומגיעים עם מפוח המאפשר התקנתם וניפוח מהיר ופשוט, המפוח החשמלי שומר על לחץ אוויר מדויק, האוויר בתוך המתנפח יוצר מעין שכבת קפיצה. 

למה כדאי לקנות מתנפחים לחצר לילדים?

ילדים אוהבים לקפוץ ולהוציא אנרגיה, מתנפחים לחצר נועדו בדיוק בשביל זה הם גורמים להנאה ולהתרגשות, אם אתם מעוניינים להסיט את ילדכם מהמסכים של המחשב והטלפון הנייד ולתת להם פעילות גופנית המניעה את כל הגוף ומלהיבה במיוחד בחצר ביתם אז הפתרון הינו מתנפחים לחצר.

אם חשבנו כי מתנפחים מתאימים רק לחצרות גדולות ולמסיבות אז יש כיום מתנפחים בגדלים ובסוגים שונים המתאימים גם לגינות וחצרות קטנות.

מהם סוגי המתנפחים לחצר לילדים?

ישנם כל כך הרבה סוגים של מתנפחים והמגוון הוא רחב, ישנם מתנפחים בצורות שונות ובגדלים שונים, אפשר לקנות מתקן מתנפח הכולל מגלשות, יש מתקן שיש בו מגדלים כאילו יצאו מהאגדות, ישנם מתקנים המדמים מגרש גולף, או מתקני קפיצה בצורות שונות כמו מפלצות או חיות, ישנם מתקנים המשלבים צלילים ואורות, יש את המתקנים המשולבים עם מים המתאימים לבריכות בחצר מדובר על מתקנים אטרקטיביים במיוחד המתאימים לימי הקיץ החמים, כמובן טרמפולינות מתנפחות עם מים או בלי מים, ישנם מתקנים בצורת אי בתוך הבריכה כדי שהילדים יוכלו לטפס עליהם, בנוסף מתנפחים לחצר לילדים אשר מתאימים לימי הולדת למסיבות וניתן להשכיר אותם לאירוע עצמו בלבד, מתקנים אלו הם האטרקציה הטובה ביותר שניתן להעניק לילדים, הם יעסיקו את הילדים לאורך הזמן וירגשו אותם האטרקציה תהיה חוויה תישאר לזיכרון לזמן רב.   

איך לבחור מתנפחים לחצר לילדים?

כאמור מגוון האפשרויות גדול ניתן לחפש ברחבי האינטרנט לקבל רעיונות ואפשרויות בחירה תוך כדי השוואת מחירים בין האתרים השונים אך חשוב לשים לב להשוות לא רק מחיר שכן חשוב לבדוק האם המתנפחים מתאימים לילדים, לקחת בחשבון את הגובה והמשקל שהמתנפח יכול לשאת, תבדקו האם העיצוב מוצא חן בעיניכם אך גם חשוב לבדוק עם הילדים ולשאול את דעתם האם המתקן מוצא חן בעיניהם.

חשוב מאוד לבדוק האם המתנפחים עומדים בתו תקן כדי שיהיו לא רק יפים אלא גם איכותיים ובעיקר בטיחותיים.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading