סגולות בד הבמבוק

סגולות בד הבמבוק

תרומת הבמבוק לתינוק

במבוק הוא צמח המשתייך למשפחת הדשא. אפשר למצוא את הבמבוק באיזורים שונים בעולם ובעיקר במזרח אסיה, אולם בשנים האחרונות הוא החל לנדוד ולהביא לידי ביטוי את היתרונות שלו גם במקומות אחרים. במבוק ידוע בתור גורם חיובי מאוד עבור איכות הסביבה. הוא מייצב את האדמה בעזרת שורשיו העמוקים, בעל יכולת טבעית לגדול מחדש ולחזור לגובה מלא לאחר זמן קצר ומהווה אלטרנטיבה לגיזום יערות הגשם. מעבר לכך, הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת שיטת עיבוד שאינה פוגעת בסגולות הטבעיות של הבמבוק.

את הקשר בין הבמבוק לבין רווחתו ואיכות חייו של התינוק ניתן למצוא בתחום הטקסטיל. אפשר להפוך שדה במבוק למוצרי טקסטיל רכים, מפנקים, אווריריים ונעימים.
בשלב הראשון כותשים את הבמבוק לחתיכות קטנות וטובלים אותן בתמיסה המפרקת את התאים הקשיחים לחומר תאים.
בשלב השני מייבשים את החומר על ידי שיטוחו ולאחר מכן מפיקים חומר רך בדמות סיבי במבוק. סיבים אלו נטווים לחוטים מהם נארג בד במבוק באיכות יוצאת דופן. התרומה של הבמבוק לתינוק היא מיידית: הוא נוח, נעים ובעיקר בטוח לשינה ערבה בכל גיל.
 

שמיכות במבוק של aden and anais

התכונות העיקריות של בד במבוק הן עושר, רכות ורעננות טבעית ואותנטית. מוצרי הטקסטיל של aden and anais המבוססים על בד במבוק תורמים לתינוק כבר מהלילה הראשון בבית. שמיכת החלומות של aden and anais מציעה שילוב של בד במבוק נעים עם עיצובים צבעוניים ומרהיבים. השמיכה רכה לחלוטין ועשויה מ-100% סיבי במבוק. זו שמיכה קלאסית להתכרבלות לילית מפנקת ובעיקר בטוחה, הן עבור האם והן עבור התינוק.

מוצר משובח אחר המבוסס על תרומת הבמבוק לתינוק הוא מארז 3 שמיכות של aden and anais. הבד הקליל המיושם בתוך השמיכות מאפשר לתינוק לווסת בצורה אידיאלית את טמפרטורות הגוף. השמיכות מפחיתות את הסיכון בחימום יתר, הם מתאימות לכל שימוש ושומרות על רכותן גם לאחר כמות גדולה של כביסות. מבחינת מידות, השמיכות המוצלחות של aden and anais מתאימות למגוון רחב של שימושים כגון עיטוף, הנקה, כיסוי לעגלה, שינה והחתלה.

לסיכום, יש מוצרי טקסטיל לתינוק שאסור להתפשר עליהן. שמיכות במבוק הן השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך, ולכן כל הורה חייב להכיר את התכונות והסגולות של אחד הצמחים הפופולאריים ביותר בעולם. 

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading