חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתנת הלידה המושלמת לכל אימא טרייה

החיפוש אחר מתנה הלידה המושלמת הוא חיפוש שכל אחת מאיתנו מכירה. במקום לנסות ולסקור כאן את מתנות הלידה המושלמות או את הסטים הטובים ביותר שאפשר להביא לאימא טרייה, החלטנו ללכת על כיוון מעט אחר. בשביל להכין בעבורכן את הרשימה הזו ישבנו ושוחחנו עם אימהות טריות במטרה להבין מהן בצורה הטובה ביותר מה היא מתנה הלידה המושלמת לאימא טרייה.

מה נשים רוצות

הדבר הראשון שלמדנו משיחות עם אימהות טריות זה שישנה חשיבות גדולה לאיזה הריון זה, הכוונה האם מדובר על הריון ראשון או לא. בהריון ראשון הזוג הצעיר נוהג להצטייד מבעוד מועד בכל חפץ אפשרי, הורים לילד ראשון ידועים בכך שהם מפריזים בכמויות הקנייה שהם מבצעים מראש ולכן מרבית המתנות שהם יקבלו יוחזרו לחנויות.

באופן מפתיע גילינו שלא משנה כמה ההורים הטריים הצטיידו, אם תרכשו להם במתנה סט מצעים מבמבוק לתינוק הם כנראה לא יחליפו אותם אלא ישתמשו בהם באופן יום יומי.

מרגע שגילינו את התגלית הזו החלטנו להקדיש את התחקיר שלנו לסקירה של חבילות הלידה שאימהות טריות ירצו לקבל ולהלן חלק מהשילובים הטובים ביותר שמצאנו:

 • ערכת במבוק לרך הנולד
  בכל מקום שתסתכלו מסביב תראו היום בדי במבוק, מדובר על הלהיט החם ביותר בתחום הטקסטיל. לא נסביר כאן מדוע בדי במבוק כל כך טובים אבל נמליץ לכן לחפש סט מצעי במבוק למיטת תינוק או חבילות לידה שבבסיסן מוצרי במבוק כמו טטרה במבוק, מצעי במבוק או מגבות במבוק.
 • חבילות לידה אכילות
  עוד דבר שכל אימא טרייה תשמח לקבל זה מזון. אימהות רבות מספרות שאחד הדברים שהצילו אותן וסייעו להן הכי הרבה בתקופה שלאחר ההריון היה חבילות לידה הכוללות מזון. כיום אפשר למצוא ברחבי הרשת שירותים שונים אשר יעבירו סירים ומיני מזונות לאימהות טריות במחירים נוחים ותוך כדי מחשבה מלאה על תזונת האם והתינוק.
 • שירותים נלווים
  עוד הפתעה בגזרת חבילות הלידה ששמנו לב אליה היא שילוב של מתנות פיזיות עם שוברים לסשנים של נותני שירותים שונים. למשל אחד השילובים הבולטים שמנו לב אליו היה סט מצעי במבוק למיטת תינוק שמגיע עם גיפטקארד לשירות של יועצת הנקה או יועצת שינה לגיל הרך.

חבילות לידה משולבות

לסיכום העניינים ולאחר שישבנו ושוחחנו עם אימהות טריות רבות אנחנו חושבות שאנחנו יכולות להגיד כי מתנת הלידה המושלמת היא חבילת לידה. אל תנסו למצוא משהו אחד שאתן חושבות שיתאים בול כי סיכויי ההצלחה שלכן לא גבוהים במיוחד, במקום זאת נסו לחשוב על סט של דברים ובכך גם תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכן אבל חשוב יותר מכך תראו לאימא הטרייה שהיא חשובה לכן וכי השקעתן בה מחשבה רבה.

כמו שבטח שמתן לב במאמר - מצאנו שמומלץ לשלב בין מוצר פיזי למוצר מתנתי חווייתי, למשל כמו שהראנו לכן את השילוב המושלם של סט מצעי במבמוק למיטת תינוק עם שירותים נלווים כמו יועצת הנקה או שירות משלוחי מזון ייחודי. עכשיו מה שנותר לכן לעשות זה למצוא את בסיס החבילה שלכן ולהוסיף עליו עוד כמה מתנות נוספות ולייצר את חבילת הלידה המושלמת שלכן.

 • aden & anais
 • Lucky
 • Zhaos
 • Proby
loading