חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתנות לתינוק

מתנות ללידה

בבואנו לחלוק כבוד עם האם והאב הטריים , אין אנו יכולים להגיע בידיים ריקות, ועל כן מהרגע בו שמענו כי האישה ילדה, אין אנו מפסיקים להיות מוטרדים מהמתנה אותה נכון לנו לרכוש לזוג המאושר, שהתרחב למשפחה גדולה יותר.

בעידן הנוכחי האופציות לרכישת מתנה ליולדת או לתינוק רבות ומגוונות, ולא פעם אפשר ללכת לאיבוד, להתבלבל ולבזבז זמן רב בחיפושים אחר המתנה המושלמת. על מנת שתהיו ממוקדים ועל מנת שאנו נוכל לעזור לכם לקצר את זמני החיפוש , הכנו עבורכם תקציר ממוקד של מתנות לתינוק, בהתאם לתקציב שלכם.

אילו מתנות ניתן לרכוש לתינוק

עוד לפני שאתם ניגשים למשימת חיפוש המתנה, ישנם שני קריטריונים שכדאי לכם להתגבש אודותיהם בטרם עת : הקצבת סכום הכסף אותו נכון לכם להשקיע במתנה ובחירת המוצר מהמחלקות השונות לרבות: מוצר ממוצרי העיטוף, מוצר ממוצרי האמבטיה, מוצר ממוצרי אוכל, שינה וכדומה.
אם גיבשתם לכם את שני הקריטריונים מבעוד מועד, הרי שהמשך ביצוע המשימה כבר תהיה קלה ונוחה יותר.

מתנות בתקציב שאינו עולה על 100 ₪

אם ברשותכם תקציב שאינו עולה על 100 ₪, או שאין אתם מספיק קרובים ליולדת ועל כן אין אתם רוצים להשקיע מעבר לסכום זה, כדאי שתיקחו בחשבון את המוצרים הבאים:

מטליות רחצה – על מנת שלאם יהיה קל ונוח לרחוץ את תינוקה החדש, היא לבטח תשמח לקבל מכם את מטליות הרחצה אותם תרכשו עבורה.
סט מוצצים – כל תינוק זקוק למוצצים ואם יש יותר מאחד הרי זה משובח.
סינר אוכל – מחיר סינר אוכל ינוע סביב ה- 100 ₪ וכל אם תשמח לקבלו.
שימו לב כי מתנות אלו תמיד יהיו חיוניות, גם אם האם כבר רכשה או קבלה אותם בעבר מאורחים אחרים, משום שמוצרים אלו כדאי ונכון שיהיה לאם בכמות בארון או במגירה.

מתנות בתקציב הנע בין 200 ל- 300 ₪

אם התקציב שלכם נע בין מאתיים לשלוש מאות שקלים חדשים, הרי שהאופציות הפתוחות בפניכם כבר רחבות יותר והינכם יכולים ליהנות ממגוון עצום יותר עבור מתנה לגיל הרך, לרבות:

כותונת לילה – כותנות לילה חייבת להיות נוחה בטוחה ומפנקת לתינוק, משום שבגילאים אלו מתפתח התינוק במהלך השינה. בתקציב זה אתם יכולים לשמח את האם בכותונת מפנקת ואיכותית.
שמיכת חלומות לתינוק – בתקציב של 250 ועד 300 ₪, הינכם יכולים לרכוש שמיכה מפנקת עבור האם הטרייה, כזו שתגרום לה לחוש בטוחה בזמן שילדה ישן את שנת החלומות שלו.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading