חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מתנה ליולדת עם ערך מוסף של מזכרת

החברה הכי טובה ילדה ואת מחפשת עבורה מתנה לא סטנדרטית או בנאלית אלא ממש מדליקה? מחפשים מתנה מיוחדת למישהי מאוד קרובה? המתנות הכי יפות הן מתנות שהן חוויה. אז למה שלא תעניקו לה במתנה צילום משפחה?

קצת על צילומי משפחה

צילומים משפחתיים הם כבר מזמן לא אותם צילומים מאולתרים שעושים עם טיימר כדי שכל המשפחה תהיה בתמונה, אלא צילומים בסטודיו שמביאים למקסימום גם את איך שנראים, אבל גם, ובעצם – בעיקר- את החוויה המשפחתית. איך עושים את זה? פשוט מאוד. בוחרים צלם או צלמת המתמחים בצילום משפחה, קובעים מועד שמתאים לשני הצדדים ומגיעים עם בגדים ואביזרים שהצלמ/ת מבקש/ת להביא. הצילומים מתבצעים בסטודיו או בחוץ – על פי העדפת הלקוח, והצלמ/ת דואג/ת לרקעים שונים, לפוזות שונות וכמובן – לצילומים משפתיים וגם לצילומים נפרדים של כל אחד מהמבוגרים והילדים.

צילומי משפחה ליולדת

אם תרכשו עבור יולדת צילומי משפחה, אתם תספקו לה יופי של חוויה. אחרי הכל, אין כמו לתעד את הרגעים שאחרי הרחבת המשפחה, ולא משנה אם הרך הנולד הוא הילד הראשון או האחרון במשפחה. כל יולדת תשמח לתעד את המשפחה שלה אחרי הלידה, ואין כמו לתת לה שובר של צילום משפחה מדליק עם תאריך פתוח לתאריך שיתאים לכולם.

אחרי הכל, כמה כבר אפשר לקבל מארזים של דברים לתינוק, בגדים, מגבות ומוצצים? צריך גם משהו שיוציא את היולדת מהבית ומהחיתולים. צילומי סטודיו עם כל המשפחה הם דרך מצוינת לשמח יולדת, משום שהיא גם יוצאת קצת מהבית, גם מבלה עם כל המשפחה ביחד וגם מקבלת תמונות מדהימות שתמיד יהיה כיף להסתכל בהן ולהיזכר איך היה פעם.

אז אם אתם רוצים גם להיות מיוחדים, וגם לתת לחברה או לקרובת המשפחה שילדה מתנה שבאמת תשמח אותה, אין ספק שכדאי שתבחרו לרכוש לה שובר לצילומי משפחה.

איך נותנים צילום משפחה במתנה?

פשוט מאוד. מבקשים מחברים או מחפשים ברשת המלצות על צלמים המתמחים בצילומי משפחה, ובודקים את הצילומים שלהם כדי לראות שהם מוצאים חם בעיניכם. אל אלה שנשארו ברשימה אתם מתקשרים ובודקים את המחיר של סשן צילום משפחה מדליק במיוחד. לאחר שביררתם הכל אתם מצליבים את כל השיקולים ובוחרים את הצלמ/ת שיספקו את התמורה הטובה ביותר לרכישה שלכם. על מנת להעביר את כל הטוב הזה הלאה אתם שואלים את הצלמ/ת אם יש לו/ה שוברי מתנה – ואם כן, אתם מוסרים את כל הפרטים ומחכים למייל עם השובר. אם אין להם שובר כזה – אתם יוצרים אחד בעצמכם עם כל הפרטים, מכניסים למעטפה ונותנים ליולדת כשאתם באים לבקר. אין בכלל ספק, שזאת תהיה אחת המתנות שהיא הכי תאהב לקבל.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading