חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

משטח פעילות לתינוק – הקנייה הנכונה

מזרן לתינוק ו....לילדים !

תינוקות מתפתחים תוך כדי תנועה, זהו המצב האנושי הבסיסי ביותר, ומשום כך המקום היחיד שבו יש להם חופש תנועה בלתי מוגבל הוא הרצפה. משטחי הפעילות שלנו מעוצבים כך שהם משמשים תינוקות עד גיל מתקדם יחסית. הם מתאימים גם לתינוקות שכבר למדו ללכת, והם זקוקים למשטח מבודד מהרצפה להניח עליו את כל הצעצועים שלהם ולשבת בנחת לחקור את העולם וללמוד.יוקה בייבי - yokababy מתמחה במוצרים בטוחים וחכמים לתינוקות, המיוצרים בקפידה ובאהבה, לשמירה על בטיחות התינוקות שלכם ועל אורך חיי המוצר.

משטח פעילות לתינוק
משטח מחומרים מתאימים בלבד


משטחי הפעילות של יוקה בייבי מבודדים מחום ומקור, ומתאימים לכם ולילדיכם לכל עונה בשנה. הם עשויים מחומרים בטוחים ומתקדמים המאושרים על ידי מכון התקנים, וקלים לניקוי ע"י ניגוב במטלית לחה, מה שמקל עליכם בתחזוקה השוטפת ומאפשר שמירה על סביבה היגיינית לתינוק ולילד. לא מומלץ להשתמש בשמיכה כלשהי במקום מזרן ייעודי זה בגלל סיבות בטיחותיות חיוניות -הוא חייב להיצמד לרצפה על מנת למנוע החלקה ולאפשר לתינוק תנועה נכונה תוך כדי הפעלת שריריו, מבלי שייחבט ברצפה הקשה, ומבלי שיגרום לתאונות כשיתייצב על רגליו וינסה לעמוד. בגיל שבו יתחיל ללכת, משטח הפעילות שלנו ישמש לו קרקע בטוחה ונוחה, ירכך נפילות וירגיע אתכם שהוא מוגן תמיד.
 

מצע מרתק ובטוח לפעילות
 

כשעיצבנו את מזרן הפעילות חשבנו על חדר משחקים ואימונים לתינוק בגיל 3-0. כשבוחרים נכון את המשטח שעליו הוא מבלה שעות כל התפתחות התינוק מתקדמת בקצב הנכון לו. הוא מתחיל מהתהפכות בטן-גב, הרמת הראש, זחילה זהירה ולאחר מכן ישיבה והליכה. משום כך מומלץ לבחור במשטח בנוי טוב שיחזיק מעמד זמן רב. תוכלו להניח את תינוקכם בלב שקט בגיל הרך עם אוניברסיטה, או עם צעצועיו הבטוחים והמעניינים. אפשר להניח לו לגלות את העולם הקטן שסביבו מבלי לחשוש שייפול או ילך לאיבוד, ואפשר לשבת אתו עם צעצועים בכל גיל. משטח פעילות מעולה שגם מעוצב בצורה שובת עין, צבעונית ומעניינת משמשת רהיט נוסף והכרחי בחדר הילדים בעיצוב הנפלא שלה.


היתרונות של המוצר לאורך שנים


משטחי הפעילות לא מיועדים לגיל הרך בלבד ולכן הם חסכוניים. היתרונות שאנו מציעים לכם כל כך מגוונים שתיהנו להשתמש בהם עוד שנים והילדים יכולים ליהנות מהם גם הלאה, וכל זאת במחיר משתלם מאוד לכל השנים שבהן תוכלו להפיק ממנו הנאה ותועלת. לאחר גיל הינקות המשטחים המצוינים והמעוצבים יכולים לשמש אתכם כמזרני מנוחה ושינה לילדים, הוא נוח לאחסון ולקיפול ואפשר לקחת אותם אתכם לכל מקום כמו חופשות או ביקורים משפחתיים, מבלי לחשוש להיגיינה שלו. מכיוון שהעיצוב שלנו ייחודי ולא שגרתי, לא רק שתיהנו מפריט רך, איכותי ונעים אלא גם תוכלו להעניק אותו מתנה בעצמכם. כל זאת, כמובן, לאחר שנוכחתם ביתרונות שלו ובעמידותו, וללא ספק תיהנו ממנו גם אתם כשתשבו עם התינוקות והילדים לשחק עליו בעצמכם. רכשו את מזרן הפעילות הטוב ביותר ותיהנו מכל היתרונות.


אם התלבטתם איזו מתנה ראשונה לקנות לעצמכם, מזרן פעילות לתינוק איכותי הוא המתנה האידיאלית שתשמח אתכם ואת ילדיכם לשנים רבות!

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading