מוצרי תינוקות מבית Lucky

Lucky

מוצרי חברת Yoka baby הם מבחר איכותי מתוך כל מוצרי התינוקות הקיימים כיום בשוק. אנו מרכזים תחת קורת גג אחת את המוצרים המובילים, עם אישור של מכון התקנים, מתוך הבנה שנובעת מהיכרות עמוקה עם פלח שוק זה, וזאת לצד עבודת מחקר ומעקב שיתטית מצדנו.

כחלק מהסטנדרטים הגבוהים שאנו מעמידים אנו מציגים רק מוצרים שהוכיחו את עצמם, ולקוחות רבים חוזרים אלינו בכל שלב חדש בצמיחה של הילד. השנים הראשונות בהתפתחות הילד הן השנים שבהן ההתפתחות היא הכי משמעותית, היא המואצת ביותר מכל שנות חיינו האחרות, והשינויים הם גדולים יחסית לפרק הזמן הקצר.

בין הקטגוריות בהן מתמחה החברה באספקת מוצרי יוקרה קיימת גם קטגוריה של מנשאים שבה מוצגים מנשאים נוחים ומשוכללים, עם פונקציות שונות, שכל אחד יכול למצוא בה את המנשא שמתאים לצרכים שלו. אנו מכירים בכך שלכל אחד יש ציפיות אחרות מהמוצר, על כן אנו מקפידים על מגוון גדול של אפשרויות  פונקציונאליות. המנשאים קלים לניקוי (לא לכבס) ועשויים מחומר שאינו רעיל, פוליאטילן.

מוצרי חברת  Lucky נמכרים במרכז יוקה בייבי, בו מרוכזים עבורך ועבור תינוקכם כל המותגים הטובים ביותר, במחירים ללא פערי תיווך, בהזמנה קלה דרך האתר - בכך אנו הופכים את הרכישה למשתלמת יותר עבורכם.

loading