סקירת מנשאים

מזל טוב! בן משפחה חדש הגיע הביתה וממש עוד כמה שבועות תרצו לצאת אתו לטייל באוויר הפתוח. אחד הדברים החשובים ביותר בעיני הורים הוא אופן הנשיאה של התינוק עמם. כמובן שעגלה זו אופציה נוחה, יחד עם זאת הורים רבים מעדיפים להרגיש שהתינוק או הילד קרוב אליהם פיזית ככל האפשר. מה גם, שעגלה לא תמיד יכולה להגיע או להיכנס לכל מקום. לכן, מנשא הוא אופציה נהדרת, אגב גם בבית כיון שהוא משאיר ידיים פנויות. בבחירת המנשא חשוב להשקיע מחשבה ראשית כל מבחינה בטיחותית (לבחור במנשא ברמת הבטיחות המקסימלית) אך גם כמובן מבחינת נוחות. במאמר הבא נציג את סוגי המנשאים הקיימים.

 

מנשאים מודרניים

אלו הם המנשאים הפופולאריים הנפוצים. המנשא המודרני - או המערבי, הוא מנשא עשוי בד קשיח אשר מתחבר ברצועות לגוף ההורה ומתאים לתינוקות בגילאי מספר שבועות ועד משקל של תשעה קילוגרמים. המנשא יכול להגיע עם רצועות ישרות או מוצלבות ולעיתים תתווסף אליהן רצועת מותניים לתמיכה במשקל התינוק. התנוחות המוצעות הן בטן אל בטן ובטן אל גב (עם הפנים כלפי חוץ) וישנה גם אופציה של נשיאה על הגב. בקטגוריה זו נמצאים גם מנשאי הגב אשר מתאימים לתינוקות בני כמה חודשים.

מנשא בד / מנשא סיני

מנשא בד הוא מנשא אשר נכרך סביב גוף התינוק ומתאים לתינוקות בני יומם ועד קילוגרמים בודדים. המנשא מאפשר תנוחה קדמית בלבד , כאשר התינוק מעורסל בצמוד לגוף ההורה. מנשא סיני גם הוא מנשא עשוי בד אלסטי רק שלהבדיל ממנשא הבד הוא כולל ארבע רצועות קשירה אחוריות הנכרכות סביב גוף ההורה וניתן לקשור אותן בצורה אחורית בהצלבה. היתרון של מנשא זה שהוא מתאים לא רק לתינוקות אלה גם לילדים די גדולים אפילו עד גיל של חמש שנים. ניתן לשאת את התינוק או הילד בתנוחת בטן אל בטן, בטן אל גב או לצד הגוף.

המנשאים של יוקה בייבי

חברת יוקה בייבי משווקת מוצרי איכות לאם ולתינוק. בפרט, אנו מייבאים מנשאים איכותיים ביותר אשר מבטיחים רמת בטיחות ונוחות מקסימלית לכם ולתינוקכם. סוגי המנשאים של יוקה בייבי קלים ופשוטים ללבישה וכמו כן כולם עומדים בתנאי התקן המחמירים ביותר למנשאי תינוקות. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו את סוגי המנשאים הבאים:

מנשא  Suppori- מנשא קל ונוח, עשוי בד אוורירי המותאם לאקלים הישראלי, חזק ויציב, מיועד לנשיאה קדמית של התינוק. לתינוקות המסוגלים לשבת בעצמם ועד משקל של 13 קילוגרמים.

מנשא  Waist carry- ללבישה קלה וללא צורך באבזמים, מיועד לנשיאה קדמית לתינוקות בגילאי 4 חודשים ועד שלוש שנים. ישנה אפשרות ללבישה קלה או מהודקת יותר.

מנשא  Side plus all mesh- שלוש באחד! מנשא עשוי מבד קשיח במיוחד המאפשר נשיאה בשלושה מצבים: תנוחת ערסול, בטן אל בטן ובטן אל גב. המנשא מיועד לתינוקות בני כמה ימים ועד למשקל של 15 קילוגרמים.

לסיכום , בשוק קיימים מגוון סוגי מנשאים לתינוקות. חשוב מאוד בטרם הקנייה לברר את הצרכים שלכם ההורים עבור נשיאת תינוקכם. למשל, האם תרצו להוציא אותו משם בעת שינה? האם תרצו לבחור במנשא נוח במיוחד לטיולים? כמו כן, עד איזה גיל אתם  מתכוונים לשאת את תינוקכם עליכם? כל אלה שאלות שחשוב מאוד לברר אותן בטרם הרכישה, כדי לדעת שאתם חשים הכי רגועים ובטוחים עם המנשא שלכם. אנו ביוקה בייבי נשמח לתת לכם את ההרגשה הזו ולשמור את הילד שלכם תמיד קרוב אליכם...

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading