חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

ממונעים לילדים כל מה שצריך לדעת

ממונעים לילדים הפכו מאוד פופולאריים, זוהי מתנה שאי אפשר לעמוד בפניה מלבד היותם של הממונעים לילדים מתנה מרגשת יש להם יתרונות התורמים להתפתחות הילדים, ישנם מגוון רחב של סוגי ממנועים לילדים רצוי לבדוק מספר דברים לפני הרכישה.

מה רצוי לבדוק לפני שבוחרים ממונעים לילדים?

החלטתם לקנות ממנועים לילדים ישנו מגוון רחב כל כך שלהם כך שאפשר ממש להתבלבל, אם תרצו לתת לילדים הנאה התרגשות וסיפוק ישנם מספר פרטים שרצוי לשים לב אליהם לפני שבוחרים ממנועים לילדים לדוגמה:

  • בטיחות-נושא הבטיחות הוא החשוב ביותר שיש לשים לב אליו, יש לבחור בממונעים לילדים שיהיו חזקים, יציבים, מצוידים במערכת בלמים חזקה ובבולמי זעזועים, שהגלגלים יהיו חזקים ועמידים, שהשלדה והמושב יהיו בטיחותיים ואיכותיים. 
  • חוזק ועוצמת מנוע- רצוי לבחור ממנועים לילדים המצוידים בסולל ומנוע חזקים שאמורים לספק נסיעה ארוכה יחסית ומהנה ללא הפסקות.
  • טווח הגיל- יש לבחור ממנועים המותאמים לגיל הילדים לילד בן שנתיים אין צורך לקנות טרקטורון חזק ועוצמתי שהוא לא יוכל לתפעל ולהשתלט עליו ואפילו יסכן אותו.
  • מחיר- טווח המחירים של ממנועים לילדים הוא רחב הוא יכול לנוע בין 250 ₪ עד 15000 ₪ ואפילו יותר, המחירים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים כמו גודל, עוצמת המנוע והסוללה מערכת הבטיחות ועוד.
  • חוות דעת- לפני בחירת ממנועים לילדים רצוי לבדוק ולקבל המלצות וחוות דעת לגבי המוצר הנבחר.

סוגי ממנועים לילדים

קיימים סוגים שונים של מנועים, החלוקה לפי המתח ישנם ממונעים 6, 12, 24 וולט, ישנם טרקטורונים, אופנועים, ג'יפים, מכוניות ממותגות, טנדרים, רכבי כוחות הצלה, משטרה, מכבי אש, ועוד, ממונעים 6 וולט מתאימים לנסיעה בשטח מרוצף או סלול והם מתאימים לילדים עד גיל שנה, ממונעים 12 וולט חזקים ומהירים יותר והטווח נסיעה שלהם גדול יותר הם מתאימים לנסיעה בשטחים לא סלולים כגון חול ודשא, החיסרון שלהם הוא גודלם ומשקלם הכבד, יש צורך לדאוג למקום אחסון בדרך כלל הם מתאימים לגילאים ארבע עד תשע, ממונעים 24 וולט הם חזקים במיוחד. הבדל נוסף בין הממונעים הוא באביזרים שלהם ישנם ממונעים עם רדיו מובנה, יש עם צמיגי גומי עם אוויר או יצוקים , שני מושבים, כיסויי עור למושבים, 

למה לקנות ממנועים לילדים?

כיום הילדים שקועים מרבית הזמן במסכים אם מחפשים משהו שיוציא אותם החוצה מהטלוויזיה, מהמחשב, מהטלפון הנייד , בחירה בממונעים לילדים תוציא אותם לשחק בחוץ ליהנות מחוויה מיוחדת, אין כמו ההרגשה של להיות כמו אבא, ממנועים מושכים תשומת לב רבה והילד מרגיש במרכז העניינים כשעיני ילדים אחרים נישאים אליו בקנאה, נסיעה בממונע תעניק לילד התנסות ויכולת שליטה ונווט התמצאות במרחב, הנסיעה אף תורמת לילד שיפור יכולת הזיכרון, פיתוח הקואורדינאציה והמוטוריקה כתוצאה מכך הגברת הביטחון העצמי של הילד.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading