מידע נוסף על סינר לתינוק של aden & anais

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

סינר לתינוק של aden & anais

מידע נוסף על סינר לתינוק של aden & anais

סינר לתינוק הוא אחד מהמוצרים החיוניים ביותר לכל תינוק ו-  aden & anais  לקחו את תכנון הסינר צעד אחד קדימה ומציעות לכם שילוב של סינר ומגן פליטה שימושיים ובטוחים ביותר עבור התינוק החדש. מוצר זה זכה בפרס קריסבי למוצרי התינוקות הטובים והאטרקטיביים ביותר לשנת 2012.

סינר לתינוק - תכנון מנצח 

Aden & anais   הקדישו רבות לתכנון הסינר האידיאלי לתינוק ויצרו סינור אשר הופך במהירות גם למגן פליטה. כאן תוכלו להפוך את הסינר למגן פליטה בכל רגע בו תבחרו על ידי הצמדת שני  תופסים מיוחדים המודבקים בשני צידי הסינר. התופסים נסגרים בצורה מיטבית על צווארו של התינוק ומונעים מצבים בו הוא יפלוט על הבגדים, הריהוט ועליכם. מגני הפליטה לא רק מכסים את כל החזה של התינוק אלא גם את כתפי התינוק.

 

סינר לתינוק- כל היתרונות באחד

  • חומר איכותי- כל הסינרים עשויים מבד מוסלין מאה אחוזי כותנה. כאן מדובר על בד נושם ואוורירי. הסינרים של אדן ואניס עשויים מ- 4 שכבות דקיקות של מארג כותנה, כך שהסינר קל משקל, נושם וסופג את כל הנוזלים בצורה הטובה ביותר.
  • תפירה מיוחדת- התפירה המיוחדת של הסינר ומגן הפליטה יבטיח לכם כי הוא לא יהיה צמוד מדי לצווארו של התינוק, וכן לא יחוש לו להזעה וחוסר נוחות וזאת משום הבד האוורירי והנושם. הסינרים תוכננו בצורה כזו שהתפר שלהם הוא למעשה פס ריפוד מיוחד אשר נוח לצוואר שלכם וכן לתינוק כאשר הוא שוכב עליו וכן הסינר בטוח מאוד שכן הוא אינו מגרה את עורו העדין של התינוק.
  • גזרה- מגן הפליטה מגיע בצורת פיתול כך שנוח מאוד לשים אותו על הכתף ואינכם צריכים לדאוג שמא הוא ייפול בכל רגע משום שהוא אינו מונח כהלכה על הכתף. יתרון נוסף הוא הרוחב והאיכות של הסינר, דבר אשר יבטיח לכם כי הוא יספוג כל דבר. בנוסף, ניתן לכבס את הסינר ומגן הפליטה במכונת כביסה והוא יהפוך לרך ונעים יותר ככל שתכבסו אותו יותר.


בשנים האחרונות ניתן לראות את הסינר לתינוק של aden & anais אצל יותר ויותר אמהות. המוצר שימושי. הבד איכותי, רך וניתן לנקות אותו בקלות. התכנון המוקפד משרת את המטרה בצורה הטובה ביותר והסינרים מגיעים בשלב צבעים ועיצובים.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading