מארזי מתנות ליולדות של aden & anais

בשנים האחרונות מארזי מתנות ליולדות הפכו לאחד המצרכים המבוקשים ביותר וזאת משום שהם מספקים מענה מושלם לתינוק החדש ולאם. aden & anais מבטיחים לכם מארזי מתנות המכילים מוצרים איכותיים המותאמים לעורו ולביטחונו, דבר אשר יבטיח לכל הורה שהיציאה מהרחם לעולם החדש תהיה חלקה ונעימה.

מארזי מתנות ליולדת- מוצרים שימושיים ובטוחים

aden & anais מודעים לעובדה כי מתנה ליולדת צריכה להיות לא רק יפה ומרשימה אלא גם פרקטית ושימושית לאורך זמן לאם ולתינוק החדש. פעמים רבות אנשים חווים התלבטות ארוכה באשר למוצרים החיוניים לתינוק ולאם, ובסופו של דבר הם לא תמיד קונים מתנה שיכולה לשמש את היולדת בצורה הטובה ביותר, מארזי מתנות ליולדת של aden & anais פותרים בעיה זו בכך שכל מארזי המתנות כוללים מוצרים איכותיים החיוניים ליולדת ולתינוק החדש.

מתנות ליולדת של aden & anais

  • מארז רביעיית שמיכות עיטוף- שמיכות עיטוף בגודל של 1.2*1.2 מעוצבות בהדפסים שונים ובצבעים אטרקטיביים בהתאם למין היילוד. תמיד קיים צורך בשמיכות עיטוף עבור התינוק ולכן ההמלצה היא לרכוש את המארז הכולל בתוכו 4 שמיכות עיטוף בעיצובים שונים אשר יכולות לשמש אתכם להוצאת התינוק מהרכב, לכיסוי על העגלה, לשינה, להנקה ולפעולות נוספות. השמיכות רכות מאוד וככל שתכבסו אותן כך הן יהפכו לרכות יותר. שמיכות העיטוף עשויות מ- 100 אחוזי כותנה של בד טטרה.
  • מארז שתי מטליות רחצה- מטליות רחצה לתינוק מגיעות גם הן במגוון עיצובים וניתן לבחור בין מארז בצבעים ורודים לתינוקת החדשה או מארז בצבעי כחול ותכלת לתינוק. בכל מארז קיימות שתי מטליות. אלו עשויות מאריג מוסלין רך ומפנק העשוי מ- 100 אחוזי כותנה. מטליות רחצה חיוניות לכל אם ומשמשת אותה לניקוי עורו העדין של התינוק החדש. תמיד חשוב שיהיו שמיכות וזאת משום שבמקרים רבים השמיכה מתלכלכת והולכת ישירות לכביסה ואינכם מעוניינים שהיולדת תישאר ללא שמיכה לתינוק.
  • מארז סינרים לתינוק- מארז אשר כולל שני סינרים גדולים לתינוק. בכל צד של הסינר מופיעים הדפסים שונים. סינרים אלו גם עשויים ממאה אחוזים של אריג מוסלין. סינרים אלו משמשים גם כמגני פליטה ועשויים מ- 4 שכבות אשר יבטיחו לכם שהנוזלים והלכלוך לא יחדרו דרך הבד ויכתימו את הבגדים של התינוק.

מארזי המתנות של aden & anais תוכננו במיוחד עבור התינוק החדש. אנו מציעים מגוון מארזים המתאימים לתקציב של כל אחד ואחת מכם. בין המוצרים תוכלו למצוא שמיכות עיטוף, כותנות לילה, שמיכי, סינרים, מטליות רחצה ועוד. כעת, כל שנותר הוא לבחור את המארז המתאים ביותר ליולדת ולראות כיצד חיוך רחב מתפשט על שפתיה כאשר היא פותחת את האריזה.

 

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading