בגדים לתינוקות של Aden & anais

Aden & anais  שמו להן למטרה לספק לתינוק שלכם סדרת מוצרים איכותיים ומעוצבים אשר תוכננו במיוחד על מנת לספק לתינוק את אותה שינה נוחה ואיכותית לו הוא זקוק. כל המוצרים אותם יוקה בייבי משווקים עשויים ממאה אחוזי כותנה של בדי טטרה אווריריים שמטרתם לווסת את טמפרטורת הגוף של התינוק ולאפשר לו לישון שינה רציפה ונעימה.

 

מבלים את ראשית חייהם בשינה

כל אחד מאיתנו מודע לעובדה כי תינוקות זקוקים לשעות שינה רבות. בחודש הראשון להיוולדם הם זקוקים לשש עשרה עד שמונה עשרה שעות שינה ביממה. בחודש השני הם ישנים בין 15 עד 17 שעות שינה ביממה ומגיל שלושה חודשים ועד חצי שנה הם זקוקים לכ- 15 שעות שינה ביממה. על כן, כל הורה חייב לשים דגש על כך שכל דבר הקשור אל השינה של התינוק החדש יספק לו את אותה נוחות ואת אותו בטחון לו הוא זקוק לשינה רציפה וטובה. Aden & anais  יצרו בשבילכם את האפשרות הזו בדמות מגוון מוצרי שינה, כמו למשל שקי שינה לתינוקות העשויים מחומרים איכותיים, כותנות לילה, שמיכות, שמיכות מעבר ועוד.

 

 

'שק שינה' לתינוקות

Aden & anais תכננו שק שינה מיוחד עבור התינוק, כאשר בסיס התכנון מונע מתוך מחשבה על נוחות התינוק. היתרונות של שיק השינה הם רבים וכוללים את הדברים הבאים:

 

  • חומר- שק השינה עשוי מ- 100% כותנה של בד טטרה.
  • עיצוב- שקי השינה מגיעים במגוון עיצובים המותאמים לבנים ובנות.
  • גזרה- הגזרה מעוצבת בצורה כזו ששמיכת שק השינה היא לא רק 'שק', בפתחי הידיים התפר כפול ומרופד וזאת על מנת שעור התינוק לא יחווה גירויים 

מיותרים מקצוות מיותרים וגסים של התפר. פתחי הידיים גדולים ורפויים ויש מספיק מקום לידיו של התינוק ולא ייגרמו גירויים כלשהם לעורו העדין של התינוק, דבר זה תקף גם לגבי הצווארון של שק השינה המיוחד. הרוכסן של השק תפור מלמעלה עד למטה ואינו צמוד לצווארו של התינוק, דבר אשר יכול לגרום לו לגירויים מיותרים ותחושת חנק, וקיים ריפוד על הרוכסן, כך שברגע שהרוכסן סגור התינוק יחוש רק את הבד של השק שינה.

 

יוקה בייבי Aden & anais מבטיחים לכם מוצרים מיוחדים אשר ישפרו את השינה של התינוק ויעלו את איכות החיים שלכם בחודשים האינטנסיביים שלאחר הלידה. כי אצלנו בדיוק כמו אצלכם, נוחות ובטחון התינוק הם במקום הראשון.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading