מה קונים לתינוק שחוגג יום הולדת שנה

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מה קונים לתינוק שחוגג יום הולדת שנה

זוהי השנה הראשונה של התינוק של המשפחה ואתם מעוניינים לקנות לו מתנה מפנקת. רוב האנשים מפספסים את העובדה כי התינוק הוא בן שנה ונוטים לקנות לו צעצועים לגילאים מתקדמים יותר, ספרים צבעוניים ושלל מתנות נוספות שאינן מתאימות לו.

תינוק בן שנה- מה זה אומר?

תינוק בן שנה ישן לפחות 14 שעות מדי יום ולכן ההמלצה היא לקנות לו מוצרים הקשורים אל תחום השינה ומוצרים הקשורים אל גירוי החושים. מה זה אומר? שמיכת טטרה נוחה אשר תשמש את התינוק עד גיל שנתיים, כותנות לתינוק, מגבות רחצה, שמיכת מעבר, סינרי אוכל, מטליות רחצה לאמבטיה ועוד.

 • שמיכת טטרה- רוב האנשים סבורים כי כאשר מדובר בטטרה הכוונה היא לאותו חיתול המשמש את התינוק בחודשים הראשונים לחייו. דבר זה נכון, אך לא רק. כיום, ניתן לקנות עבור תינוק אשר חוגג יום הולדת שנה שמיכת טטרה נעימה העשויה ממאה אחוזים של בד כותנה ולהשתמש בה כשמיכה דקה ונעימה לחודשי הקיץ, כאמצעי הצללה אותו ניתן לתלות על העגלה כמגן מפני השמש היוקדת, שמיכה שניתן לפרוס על הדשא ולתת לתינוק לזחול עליה ועוד. שמיכות אלו מגיעות במגוון עיצובים וככל שמכבסים אותן יותר הן נעשות רכות יותר.
 • כותנות לילה- חשוב להקפיד כי כותנת הלילה אותה אתם קונים עשויה מ- 100% בד כותנה.
 • עגלה לתינוק- עגלה מושקעת ונוחה זאת תמיד מתנה שימושית , המבחר בשוק הוא עצום ונשאלת השאלה איפה אפשר למצוא עגלת תינוקות מומלצת? ,המקום הטוב ביותר לבצע בו סקר שוק הוא כמובן האינטרנט שמביא את המידע הרלוונטי בצורה נוחה ומהירה. 
 • שמיכות ללילה- שמיכות נעימות העשויות ממספר שכבות של בד הטטרה. שמיכות אלו מוצעות במגוון צבעים ועיצובים וכן ניתן לבחור בגודל המתאים לתינוק.
 • סינרי אוכל- אשר משמשים גם כמגני פליטה. יש לוודא כי הסינר רך, סופג וקל לניקוי.
 • מטליות רחצה- וודאו כי המטליות עשויות אך ורק מחומרים טבעיים וכי הן רכות ומותאמות לעורו הרגיש של התינוק.
 • מגבות קפוצ'ון- כאן ההורה יוכל לעטוף ולייבש את התינוק מיד לאחר האמבטיה. מגבות אלו מגיעות בהיצע גדול של עיצובים.

 

תינוק בן שנה וחפץ מעבר

מחקר שנעשה מצביע על כך שלשבעים אחוזים מהילדים יש חפץ מעבר. דבר זה יכול להיות שמיכת מעבר, בובה, דובי ועוד. התינוק מאמץ את חפץ המעבר כבר בגיל חצי שנה- שנה והוא מסייע לו להבין ולהפוך מההיבט הפסיכולוגי לישות נפרדת מאימו. לא כל ההורים מודעים לדבר חשוב זה ולכן יכולים להתרחש מצבים בו התינוק יבחר בחפץ אשר אינו מתאים לו מבחינה בטיחותית. ההחלטה לקנות ליום ההולדת הראשון של התינוק שמיכת מעבר היא החלטה נבונה אשר תשמש את הילד בצורה הבטיחותית והנוחה ביותר. כאן מדובר על שמיכה העשויה מבד טטרה וסטן נושם וניתן לבחור את הצבע של השמיכה ואת הצורות המופיעות עליה. בנוסף, מומלץ להכין ברכה הכוללת מספר כללי 'עשה ואל תעשה' לגבי חפץ המעבר וזאת על מנת שההורה יהיה מודע למשמעות של חפץ זה כלפי התינוק, כמו למשל תמיד יש להקפיד ולהניח את שמיכת המעבר במיטת התינוק או בעגלה כאשר אתם משכיבים את התינוק לישון. אל תכבסו את שמיכת המעבר שכן הריח המוכר של השמיכה הוא אחד הדברים החשובים לתינוק ועוד.

 • aden & anais
 • Lucky
 • Zhaos
 • Proby
loading