מה לבחור ליולדת לקראת החגים הקרבים ובאים?

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

מה לבחור ליולדת לקראת החגים הקרבים ובאים?

אישה היולדת בסמיכות לחגים נותנת לכם סיבה להעשיר ולשדרג את המתנה שתעניקו לה ולהפוך אותה לחגיגית יותר, מרגשת יותר. מתנה ליולדת לקראת החגים – קל וחומר בעיצומם- היא מתנה משולשת: לאם, לתינוק ולכל המשפחה (על תקן מתנת חג). מי שמנגיש ומזמן לכם מקור טבעי ומתבקש לרכישת מתנה ליולדת היא חברת יוקו ביבי. החברה מציגה ומציעה מגוון עשיר של מתנות ומארזים אופציונאליים למתנה בכלל ולמתנה שימושית מאין כמוה בפרט.

הכדאיות והתועלת בבחירת מתנות ליולדת ולתינוק מבית המשווקת הוא בכך שהמבחר כולל מוצרים איכותיים ובטיחותיים של היצרניות המובילות בעולם בתחום ייצור מוצרים לתינוקות בכלל ומוצרי עיטוף בפרט.

מתנות מעוצבות באופן מרהיב עין ושובה לב, עשויות מבדים איכותיים, טבעיים (ולכן נושמים), בטיחותיים ורכים, במגוון צבעים ססגוני.
אתם יכולים להתרשם במו עיניכם במבחר המוצרים ולקבל פרטים בסיסיים על אודותיהם, לרבות מחיריהם. לרשותכם מגוון מוצרי עיטוף ופינוק, סינרי מגן לפליטה של התינוק, חיתולים ייחודיים ואיכותיים, שמיכות, משטחי פעילויות (אוניברסיטה משוחקת...) שהתינוק יכול לשכב ולנוע עליה ולקבל אין-ספור גירויים לעין ולחושים האחרים.

מתנה מרגשת, שימושית ומועילה

אחד היתרונות ברכישת מתנה ליולדת לפני הלידה או ממש אחריה הוא בכך שכל מה שתרכשי עבורה בחנות ובאתר שמהווים מאגר בלתי נדלה למתנות עבור היולדת ופרי בטנה יהיה שימושי עבורה ועבור התינוק ומועיל לשניהם.

יש מתנות מרגשות שעל פי טבען הן מתכלות- ממתקים, פרחים. ניתן, ואף מומלץ, להעשיר מתנות על ידי הוספתם. הם ישדרגו את המתנה, יעצימו את האפקט שלה ויעניקו לה ערך מוסף ונופך חגיגי. הוספת בקבוק יין ו/או צנצנת דבש תטבע את המתנה ליולדת בחותם חגי תשרי הממשמשים ובאים.

לשאול או לא לשאול?

מצד אחד, אתם ודאי רוצים לרגש ולהפתיע את היולדת ולבחור במתנה שתגרום לה להיות מופתעת ולהתרגש. מצד שני, אתם ודאי גם רוצים להעניק מתנה שימושית – לאם בכלל ולתינוק בפרט. אפשר לפתור את ההתלבטות על ידי כך ששואלים את היולדת מה היא

צריכה ועם זאת להוסיף על המתנה עוד מתנה קטנה, טעימה, עם חותם אישי, יחד עם כרטיס ברכה ובו איחולים חמים ומרגשים. אפשר להיות יצירתיים ולהתייעץ עם הבעל ולבחור על פי עצתו מוצר שהוא יודע בוודאות כי אשתו תשמח לקבל אותו.

סף הריגוש של האישה היולדת הוא נמוך. כל מחווה רגשית עשויה להעצימו. עצם הביקור שלה בחדר היולדות ודאי ישמח וירגש אותה, והמתנה – המקורית והשימושית- על אחת כמה וכמה.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ, כדי לדייק את הבחירה שלכם ולבחור מוצר אשר ייראה לכם מתאים, יעיל, שימושי וגם מרשים מאוד כמתנה.

יוקה בייבי עושה חג שמח לא רק למקבלת המתנה ולמשפחתה אלא גם למי שמעניקים אותה.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading