מדריך למשתמשת - הדרכה בשלבים

קורה לכן שאתן פשוט לא מצליחות להחליט מה אתן מעדיפות- לנשוא את התינוק על הבטן? על הגב? אולי בכלל על הצד? אז מה אם נגלה לכן שעכשיואתן פשוט לא צריכות להחליט יותר? עם המנשא התחלת אופציונאלי שניתן לרכישה עכשיו באתר יוקה בייבי נשיאת הילד שלך יכולה להשתנות כל יום בהתאם לנוחות ולצרכים שלך.

המנשא התלת אופציונאלי הוא מוצר פשוט ועמיד שמספק תמיכה מרבית לגב שלך ולגב של התינוק שלך; שימי לב לרצועות המרופדות ששומרות מעמד לאורך זמן, מספקות תמיכה מרופדת באזור הכתפיים ומונעות תחושות לא נעימות על שרירי הכתפיים. המנשא תומך גם בגב של התינוק, שימי לב למשטח המצופה כרית שנועד לשמור על הגב של התינוק יציב ובריא.

איך משתמשים במנשא?

בכל אחת משלוש האופציות בהן תבחרי להשתמש במנשא את יכולה להיות בטוחה מבחינת בריאות, ריפוד וביטחון. בעזרת שימוש ברצועות עם סגירת הביטחון, התינוק שלך יושב בבטחה במנשא, קליק אחד בכל צד מקבע את אורך הרצועות. אורך הרצועות נשמר במהלך היוםואין צורך לעצור את הפעילות באמצע ולתקן.

הדרך הראשונה - ניתן להשתמש במנשא כמו תיק גב. מקמי את התינוק בעדינות כאשר גבו מונח על המשטח המרופד, כווני את הרצועות כך שהן לא לוחצות את הידיים של תינוקך אבל סגורות בערך בגודל שלו. אין צורך להשאיר מקום עודף מכיוון שהמנשא עצמו מרופד די והותר וכך מונע שפשופים והצטברות זיעה גם בזמן חום. המנשא מצויד בכרית נוספת שנשלפת מלטה. כרית זו היא תוספת לכרית עליה יושב התינוק והיא נועדה לספק מנוחה לרגליים או תמיכה נוספת לטוסיק.

הדרך השנייה - ניתן להשתמש במנשא בצורת חיבוק, כך שהתינוק נמצא מלפנים. ההכנה היא אותה הכנה כמו בתנוחת הגב, ההבדל היחיד בנשיאה מקדימה הוא כיוון הרצועות- שימי לב שראש התינוק מונח באזור החזה שלך ומעלה, תנוחה נמוכה מדי עלולה לייצר אי-נוחות עבורך ועבורו.

הדרך השלישית - ניתן גם להשתמש במנשא על הצד. סדרי את הרצועות והניחי את התינוק באמצע, כאשר את משתמשת באופציה השלישית שמרי על הרצועות מתוחות גבוהה על מנת לאפשר תנועה חופשי של הידיים- שלושת הדרכים ניתנות לשינוי בצורה אופטימאלית לנוחות.

מנשא עבה ואלסטי

מדובר במנשא עבה במיוחד, מרופד כריות ככה שאת בעצם מספקת לתינוק שלך מיטה ניידת מבחינת הנוחות. את הבדים העוטפים את המנשא על הכתפיים ועל הגב, ניתן להסיר ולכבס בשעת הצורך. המנשא עבה יותר ממנשאים אחרים בשוק וזה היתרון הבולט שלו על פני אחרים.

מעוניינת לרכוש המנשא? לחצי כאן ונשמח לעמוד לרשותך. אתר יוקה בייבי - https://www.yokababy.co.il, מציע מוצרי איכות לאם ולתינוק, מוצרים בלעדיים שאינם נמכרים בחנויות בארץ ונמנים עם השורה הראשונה של מוצרים לאם ולילד בעולם

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading