חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

כך תלבישו את ילדכם בעונות מעבר

כך תלבישו את ילדכם בעונות מעבר

קניות עבור הילדים לא צריכות לקחת יותר מדי זמן אם אתם מכווני מטרה. כאשר העונות הברורות יותר של השנה מופיעות, תדעו לרכוש את הבגדים הנכונים. בגדי חורף לחורף ובגדי קיץ, נכון מאוד, לקיץ. הדבר שמבלבל לכם את כל מערך ההלבשה של הילדים הוא דווקא המעבר בין העונות.  אז כשלא חם ולא קר? איך מלבישים את הילדים?

אמצו את שיטת הבצל

אם עוד לא שמעתם על שיטת הבצל, הגיע הזמן. שיטת הבצל קרויה כך כיוון שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להלביש את ילדכם במספר שכבות כך שתהיה עליו גופיה, חולצה, סוודר ומעל הכל סווטשרט. כן זה אולי נשמע קצת יותר מדי, אבל זה כל היופי! שיטת הבצל נותנת לילדכם את האפשרות לקלף מעליהם שכבות של בגדים ולעטות חזרה כאשר יצטרכו.

גופיה ארוכה זה תמיד באופנה

בגדי ילדים בדרך כלל ילכו יד ביד עם גופיות כותנה המפרידות בין גוף הילד לחולצה. גופיה שומרת יותר על חום הגוף ומעניקה לגוף הילד את החום שהוא צריך. בעונות מעבר, כל היופי הוא שאתם לא באמת צריכים להלביש את ילדכם לסערה. הסיכוי לשמש זורחת בבוקר הוא די גבוה כך שחולצת טי-שרט מגניבה מעל הגופיה הארוכה יכולה להעניק לילדכם מראה מגניב וגם שמירה נכונה על הגוף.

טייץ. כי זה גם נח וזה גם שומר

סיימתם עם בגדי החורף אבל עונת המעבר קרירה מדי עבור מכנסיים קצרים. וכשלא רוצים להלביש את הילדה כל יום בג'ינס ארוך, טייץ יכול להיות התשובה אותה חיפשתם! כיום יש טייצים צבעוניים וצמודים לקווי האופנה. כך, הילדה שלכם זוכה לשני העולמות. בד אוורירי שלא מעיק כשחם, אך מספיק מחמם כשהערב יורד ומתחיל להיות קריר יותר. בעולם המגוון והצבעוני של בגדי ילדים, הטייץ לגמרי תופס מקום של כבוד בארון.

קפוצ'ון. אבל עם ריצ' רצ'

כשלא יודעים אם חם או קר בחוץ, או לא יודעים מה יהיה מזג האוויר עוד שעה, הדבר הבטוח ביותר שאתם יכולים לתת לילדכם הוא קפוצ'ון. הקפוצ'ון תמיד היה פריט לבוש נחוץ ומעולם לא עבר מהאופנה, אך חשוב לדעת איזה קפוצ'ון לבחור כשקונים. עבור ילדים, שרצים, מתרוצצים, קופצים ונהנים, טמפרטורת הגוף משתנה די מהר. לכן, קפוצ'ון בעל ריצ' ריצ' יעניק להם את האפשרות לפתוח את הקפוצ'ון אך לא להוריד אותו ולתת לגוף בטעות מכת קור.

אקססוריז, כאילו נועדו לעונות מעבר

לעונת החורף יש את הצעיפים, הכובעיים והמגפיים. לקיץ יש את הקשטות, טבעות לאצבעות הרגלים ועוד מגוון פיצ'פקעסים לקישוט. בעונת מעבר, יכול להיות שצעיף וכובע צמר יהיו מוגזמים מדי ואת הטבעת של הרגל עוד אי אפשר לראות. איזה מזל שלעונות מעבר יש אביזרים שווים ממש. למשל, סרט צמר לשיער יכול להיות מדהים גם לעיצוב השיער וגם לחימום האוזניים.
עונות מעבר ידועות ביכולת שלהן להיות הפכפכות. ובדיוק בשביל זה אתם צריכים להיות מוכנים לכל מזג אוויר שלא יבוא. בגדי ילדים נכונים לעונות מעבר יכולים להקל עליכם בכל הקשור להלבשה נכונה של ילדכם.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading