חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

אל תתייאשי - יש פתרונות

הקלה בכאבי ההנקה

לאחר לידתה של האם הטרייה, עליה לרכוש מוצרים רבים אשר יקלו עליה במהלך היום יום. בין יתר המוצרים החשובים שעל האימא לרכוש לעצמה, היא כרית הנקה אשר תאפשר לה לבצע את פעולת ההנקה באופן הטוב ביותר ומבלי שתאלץ לחוש שלא בנוח ופעולה זו תחשב עבורה "כסיוט".

כרית ההנקה מאפשרת לאם ליצור עם תינוקה קשר הדוק וקרוב וחווית ההנקה תהיה מופלאה ומשמעותית. אם את חברה טובה או בת משפחה של היולדת הטריה, וכל מה שחשוב לך ברגעים אלו הוא לשמח את היולדת במתנה בלתי נשכחת, הרי שכרית ההנקה היא הפתרון המושלם עבורך.

באמצעות כרית ההנקה יכולה האם הטרייה לשמור על בריאותה לאחר הלידה ולשכב (או לשבת) בנוח, כך שהכרית תתמוך גם בתינוקה וגם בה.

מדוע כרית הנקה כמתנה ליולדת

אם הינכם עומדים בפני הדילמה מה נכון לרכוש ליולדת הטרייה, הרי שכרית הנקה עונה על השאלה ללא עוררין. האם הטרייה לאחר הלידה אינה חשה חזקה ותהליך ההיריון והלידה גבו ממנה כוחות רבים, כך שהיא מותשת וגופה כואב. לאחר שחרורה מבית החולים אין היא חוזרת לביתה לנוח רגל על רגל, אלא עליה לטפל בילדה הטרי ולספק עבורו את כל מבוקשו והרי העולל הזעיר אינו מתחשב במצבה הבריאותי והוא דורש את שלו בהתאם לרצונותיו האישיים בלבד.

אחת הפעולות עליהם חוזרת האם הטרייה פעמים רבות בכל שעות היממה היא הנקה. ההנקה דורשת מהאם הטרייה להיות בתנוחות מסוימות, הן לשם הצלחת ההנקה והן לשם שמירה על ביטחון הילד ובריאות גופה. לעיתים הקימה משינה להנקה נחשבת עבור האם לסיוט, ופעמים אחרות ישיבה בסלון אינה גורמת לאם לחוש בנוח ולשם כך יוצרה כרית ההנקה.

כרית ההנקה תאפשר לאם הטרייה להניק מבלי להתאמץ ומבלי שיחלו כאבים לפקוד אותה במהלך ההנקה. גם לביטחונו ונוחיות התינוק הכרית אינה פוסחת והיא מאפשרת לתינוק לינוק מבלי שהאם תזוז באי נוחות ותפריע לו במהלך ההנקה.

השקעה קטנה לשמחה גדולה

אם תיגשו לבחון עם אמהות טריות מהי המתנה הטובה ביותר אותה היא זכתה לקבל לאחר הלידה, לבטח תשמעו כי הייתה זו כרית ההנקה שאפשרה לה לבצע את הפעולה ההכרחית בנחת ובקלות יחסית, על אף הכאבים העזים שפקדו אותה בסמוך ללידה.

מתנה זו אינה יקרה באופן יחסי, אך היא שווה זהב לאם הטרייה ולה אין תחליף. קיימות כיום בשוק כריות הנקה רבות ועל כן בחנו את כולן ובחרו את האחת שמתאימה לכם לכיס ותהווה פריט אפקטיבי עבור האם הטרייה.

לחצו כאן לבחירת מתנות ליולדת ולתינוק

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading