כיצד לבחור את המנשא הנוח לתינוקך?

כיצד לבחור את המנשא הנוח לתינוקך?

מיוחד עבורכם, לקוחותינו היקרים, אנו משווקים את המנשאים הטובים ביותר מבית המותג "Lucky" היפני.

יש אימהות שרוצות לצאת עם תינוקן, שזה אתה נולד(ה) מהבית, ולו רק לטיול שכונתי קצר, כדי לנשום אוויר, להתאוורר. בשל הצורך להיות לא רק קרובה, נגישה וזמינה עבור התינוק בכל רגע, חשוב שהתינוק יונח בתוך מנשא הקשור לגוף האם וצמוד אליה. לא מדובר במוצר מותרות. עבור נשים רבות, שזה עתה ילדו, מדובר במוצר צריכה בסיסי.

מנשא הוא יעיל ונוח, כאשר האם מסתובבת עם תינוקה במרחב הציבורי. מגעו של התינוק עם בטנה של האם מקל עליו ומרגיע אותו. בניגוד לשהייה בעגלה, שהייתו של התינוק בתוך המנשא, בגובה עיני האם, מאפשרת לו לחוש ביטחון רב ולהרחיב את נקודת המבט והראות שלו על העולם. כך מתפתחת גרייה חושית טוב ומהר יותר.

אימהות המעדיפות לשאת את התינוק בתוך מנשא נוכחות לדעת- ובעיקר להרגיש- כי בעודן נושאות אותו במנשא הן יכולות לבצע פעולות שונות בבית, כאשר ידיהן  חופשיות ומשוחררות.

יש תנאי סף נדרשים והכרחיים, כדי לבחור במנשא האיכותי, הבטיחותי והנוח ביותר:

 1. ניסוי וטעייה (או ניסוי וקליעה-בול). רצוי להמתין עד לידת התינוק, בשעה טובה ובמזל טוב, ולגשת עמו אל חנות המציעה מנשאים. חשוב להתנסות בהכנסת התינוק למנשא ולהיווכח כיצד הוא חש  ולא פחות חשוב- כיצד האם חשה.
 2. חשוב לבחור מנשא עם תמיכה חזקה בגב. משקל התינוק יעלה בהדרגה, בעקביות ובהתמדה ולכן חשוב שתוכלי לחוש יציבה מספיק גם כשהוא ישקול יותר מאשר בלידתו.
 3. לבחור במנשא של חברה מקצועית, אמינה, שיש עליה המלצות.
 4. לבחור רק מנשא שעומד בכל תווי תקן איכות ובטיחות מחמירים.
 5. לבחור במנשא שמאפשר לשנות את המנח של המנשא על גוף האם בהתאם למשקל התינוק באמצעות רצועות מתכווננות.
 6. אין מנשא אחד ויחיד- מנשא אולטימטיבי- שמתאים לכל אחת;  חשוב לנסות ולהתאים את המנשא הנוח ביותר לאם ולתינוק.
 7. רצוי לבחור, ודאי בחודשים הראשונים לחייו של התינוק, מנשא עשוי מבד איכותי נושם.
 8. בכדאי לבחור מנשא בצבע שאת אוהבת, צבע שיהיה נעים לעיניים ומרגיע אותן. 
 9. בחרי במנשא שניתן להיקשר בו באופן פשוט. אל תבחרי מנשא שאת עלולה להסתבך עם ריבוי רצועותיו או כזה עם מנגנון קשירה מורכב.
 10. חשוב לגשת לבחירת מנשא בידיעה ובתחושה כי את בוחרת אמצעי חיוני שאמור להקל על התינוק ועלייך. התועלת הגלומה במנשא היא כפולה אפוא- לאם ולתינוק.
 11. טבעי שמחיר המנשא יימנה עם שיקולי הבחירה אבל חשוב שבראש רשימת השיקולים יעמדו איכות המנשא, בטיחותו ונוחות השימוש בו.
 12. כדאי לעשות "שיעורי בית" וללמוד על אודות המנשאים השונים וההבדלים בינהם, לשקלל את הנתונים ובכך להקל על עצמכם (בני הזוג) להתמקד בעת השהייה במקום שתבחרו בו כמקום לרכישת המנשא במוצר המועדף.
 • aden & anais
 • Lucky
 • Zhaos
 • Proby
loading