חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

ילד שלישי מה צריך לקנות חדש ומה אפשר לקחת מהגדולים

ילד שלישי מה צריך לקנות חדש ומה אפשר לקחת מהגדולים

ילד שלישי מה צריך לקנות חדש ומה אפשר לקחת מהגדולים

גידול ילדים זו חוויה גדולה אשר אליה נלוות גם הוצאות כלכליות, אותן מרגישים במיוחד כאשר מגדילים את המשפחה. נולד לכם תינוק שלישי? מה ניתן להעביר לו מהילדים הגדולים ומה לא? במה ניתן לעשות שימוש חוזר על מנת לחסוך בכסף? הנה כמה עצות שיסייעו לכם.

כדאי לשמור את הסלקל?

בהחלט ניתן אבל קודם כל בדקו האם פג תוקפו. נכון לא מדובר על קרטון חלב אבל גם לסלקל יש תאריך תפוגה. אם ההפרשים בין הילדים הם קטנים בהחלט ניתן לעשות שימוש בסלקל הישן וזאת בתנאי שאחסנתם אותו נכון. אם הסלקל נפגע בתאונה, אין לעשות בו שימוש חוזר, זה הזמן להשליך אותו לפח ולרכוש אחד חדש. אם בכל זאת ניתן לעשות בו שימוש, יש לכבס את הבד לפני השימוש בהתאם להוראות היצרן.

מה באשר לבקבוקים?

בקבוקים זהו מוצר שאין שומרים לילדים הבאים. הם נוטים להיסדק ולהישרט, וגם היצרנים עצמם ממליצים להחליפם כל שלושה חודשים. נולד לכם תינוק חדש? זהו הזמן לרכוש לו כמה בקבוקים איכותיים. כך גם באשר למוצצים, לא מעבירים מוצץ מילד לילד, אלא אם כן המוצץ נשמר באריזה המקורית שלו ומעולם לא נעשה בו שימוש

משאבות חלב

עלותן של משאבות חלב איננה זולה, זו מסתכמת בכמה מאות שקלים, וישנן כאלה העולות אלפי שקלים. משאבה איכותית יכולה לשמש אתכם גם לילד השלישי. מה שכן יש לעשות הוא להחליף חלקים כמו צינורות, חצוצרות שאיבה ובקבוקים, אלה עם הזמן נתונים לבלאי ומתלכלכים.

בגדים

עוד בטרם הלידה אנו נוטים לקנות כמויות של ביגוד לתינוק, ובנוסף, מקבלים מתנות מאחרים. בחלק מן הבגדים אנו אפילו לא מספיקים להשתמש, הקטנטנים שלנו גדלים מהר. כדאי לאחסן את הביגוד בצורה מסודרת ובמקום בטוח וללא ספק, בגדים שאינם נקיים או בגדים עם כתמים לא מומלץ לשמור לילד שלישי.

חיתולים

חיתולים אינם מתקלקלים, ואם צברתם כמויות של חיתולים שמרו אותם לתינוק הבא.אין זה סוד שחיתולים עולים לא מעט כסף, לא משנה על איזה מידה מדובר. כמובן שמומלץ לאחסן אותם במקום יבש אשר אינו חשוף ללחות או רטיבות, כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

מנשא לתינוק

מנשא בד לתינוק הוא פתרון פשוט אשר מאפשר לשאת את התינוק קרוב לגוף. אם רוכשים מנשא איכותי, כזה שלא מתבלה ועשוי ממיטב חומרי הגלם, בהחלט ניתן להעבירו לילד השני וגם לילד השלישי. הכי חשוב לשים לב לכך שהמנשא יהיה עשוי מבד חזק ושיתמוך בגב שלכם. כשזה הסיפור, סביר שהמנשא שרכשתם ישמש אתכם לכמה וכמה שנים.

מזרן פעילות

אין כמעט תינוק בארץ שההורים לא רצים וקונים לו מזרן פעילות, זהו מוצר מאוד פופולארי ויתרונותיו רבים לתינוק. אז אם כבר קונים, כדאי שיהיה זה מוצר איכותי מוכן לשימוש חוזר, לילד הבא בתור. חשוב לבדוק עוד טרם הקנייה שזהו מזרן פעילות בעל עמידות למשך שנים רבות העשוי ממיטב חומרי הגלם כדי שישמש אתכם שוב. אנו ממליצים על משטח הפעילות האיכותי של Proby

נעלי צעד ראשון

עושה רושם שבסופו של דבר, נעלי צעד ראשון הם הפריט שעובד הכי קשה אצל הפעוטות: זחילות, גרירות רגליים עם הבימבה… כל אלו לא יאפשרו שימוש עם הנעל של הילד הראשון גם אצל אחיו הצעיר. מעבר לכך, קיים גם הרצון להתחדש בנעל ראשונה לילד שזה עתה מתחיל את הצעדים הראשונים בחייו.

ובאופן כללי

ניתן לשמור על חפצים, צעצועים בגדים ולהעבירם לילד השלישי בהנחה שהם נמצאים במצב טוב לשימוש חוזר. אם לא, זה הזמן להתפנק ולחדש את המלאי עבור התוספת החדשה למשפחה – ילד שלישי במספר, כי גם לו מגיע להתחדש.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading