טרנד האוהלים שכובש את חדרי הילדים

טרנד האוהלים שכובש את חדרי הילדים

ילדים אוהבים להסתתר בתוך אוהלים. אפילו אוהל שקוף מקנה להם תחושת מסתור. שם, באוהל, הם יכולים לגלות סודות כמוסים שלא מגלים לאף אחד. באחרונה הולך ותופס את מקומם של המאהלים המאולתרים מסדינים ומכריות אוהל  חדש- אוהל שאינו עוד משכן ארעי אלא בית קבע- זה האוהל הקבוע. האוהל הוא מתחם המיועד והמיוחד, המעוצב לנוי ולהידור, הוא המבצר של הילדים. שם הם חשים מוגנים ומבלים בנעימים. שם הם יכולים לצחוק ולשחק, לנוח ואפילו לישון. כייף של מקום.

כמו סוכה אבל בתוך הבית..

האוהלים הטרנדיים ניתנים כמוהן להוספה ולהעשרה במגוון אקססוריז כגון כריות, פופים, שטיחים, דגלים ושאר קישוטים המייפים אותו. כמו בכל מוצר, גם בנושא האוהלים יש את המועדפים והמבוקשים.  המועדף והמבוקש ביותר הוא אוהל הטיפי האינדיאני. הוא רווח בין השאר בהפקות של אנשי מקצוע בתחום עיצוב חדרי ילדים בפרט. מדובר באוהל עמיד ויציב, העשוי שלד של מוטות מעץ ועליו יריעה מבד שמכסה אותו. הוא נראה בצורת קונוס ו/או פירמידה. יש אוהלים מסוג זה שעשויים מבד קנבס טבעי או בבדים ממרקמים שונים. גובהם גבוה מקומתם של ילדים וכדי לענות על ציפיותיהם יש אפשרות להזמין אותם לפי הזמנה אישית. עלותם- כמה מאות שקלים.

אוהל נוסף שילדים רבים אוהבים ומעדיפים אותו הוא אוהל תלוי. אחד היתרונות שלו הוא השטח המצומצם שהוא תופס. יש אפשרות להזמין אותו בצבע אהוב. מדובר באוהל שתלוי מהתקרה.  אוהל יעיל שמנצל את הריהוט בבית הוא אוהל שולחן, ש"מתלבש" בדיוק על השולחן ויושב עליו היטב כמו מפה. כך הוא יוצר חזות ותחושה של בית- כמו (זוכרים?) "הבית של יעל", בסיפור הילדים המקסים. ניתן לשוות לו מראה של בית על ידי הוספת דלת וחלון וכמובן להעשירו בקישוטים המייפים אותו.

בנייה קלה ומהנה

ילדים ייהנו מבניית האוהל, שהיא פשוטה וקלה, ומעצם השהייה בו. אין הכרח לפרק אותו אף שניתן לעשות זאת באותה קלות שבה בונים אותו. בחדר הילדים ניתן להשאירו כפי שהוא, להזמין חברות וחברים לשבת ולשחק בו, לאכול ולשתות לדבר ולצחוק.

מי שאוהבים משחקי מחשב או לשחק בטלפון הנייד שלהם- פריט שמצוי ברשותו של (כמעט) כל ילד, יכולים לשחק אותם בתוך האוהל ובכך ליהנות משני העולמות ומשתי חוויות. כיום, כאשר מדברים על אוהל לילדים מדברים בעצם על מוצר איכותי, בטיחותי  ומעוצב. בניגוד לאוהל מאולתר עשוי סדינים או שמיכה שמקימים אותו על הדשא והוא פרוץ לרוח וחשוף לאבק- האוהלים הטרנדיים, המוצעים במגוון צורות, צבעים ומרקמים, הם מעין סוכות עמידות שניתן ליהנות מהם לאורך זמן. במחירים שאינם עולים על 600 ₪ - מחיריהם של האוהלים היותר יקרים- תוכלו לפנק את ילדיכם במוצר שימושי שיגרום להם שמחה רבה.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading