חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

חשיבות המשחק בקוביות להתפתחות הילדים

היכולת של הורים צעירים לצפות בזמן אמת בהתפתחות של ילדיהם, היא זכות של ממש וכדאי ליהנות ממנה כמה שיותר. צעצועים מסוימים וביניהם משחק בקוביות יכולים להעניק לכם, כהורים, את האפשרות המדהימה להיכנס ממש אל תוך עולמם של ילדיכם, תוך שאתם משקיפים על הדרך שבה הם חושבים, פותרים בעיות ומתמודדים עם אתגרים שונים. בחירה נבונה של צעצועים מגוונים, היא דרך נפלאה לתת לילדים ליהנות מן המשחק עצמו, אך במקביל גם לפתח אזורים שונים במוחם ובנפשם כשהכל נעשה בדרך חיובית וכיפית במיוחד.

משחק בקוביות – היתרונות העיקריים

ההיצע של קוביות משחק הנמכרות בחנויות בימינו הוא רחב ביותר – החל מקוביות קלאסיות העשויות עץ, דרך קוביות פלסטיק מאוירות ועד למשחקי הרכבה שמשלבים כמה וכמה אפשרויות משחק. המגוון הגדול איננו מחייב אתכם, כמובן, לרכוש את כלל המוצרים ובאופן כללי – אין טעם ביצירת "עומס יתר" של כמויות צעצועים על הילדים. מוטב לרכוש חבילת קוביות אחת בלבד בתור התחלה ולנסות למצות עד כמה שניתן, את אפשרויות המשחק עם הצעצוע הנפלא הזה. היתרון הגדול של קוביות הוא בגיוון שבהן – ניתן לערום אותן, לבנות מהן מבנים שונים, למיין ובעיקר לאפשר לדמיון להשתולל. כאשר אתם מצרפים ילדים נוספים למשחק עצמו, אתם מרחיבים את היכולת של ילדכם ליהנות מן הקוביות ומאפשרים להתמודד עם נושאים כמו משחק בתורות, חלוקת קשב ועוד שפע של משוכות שעליו לעבור, תוך שהוא מתפתח וצומח ממש מוול עיניכם.

אילו משחקים נוספים מעודדים את ההתפתחות?

באופן עקרוני חשוב שתדעו: ילדים מתפתחים בכל מקרה ובעזרת כל חפץ שהוא, אך רכישה נבונה ומושכלת של צעצועים איכותיים באמת, בהחלט תוכל להעשיר את עולמם. ככל שמדובר במוצר העשוי מחומרי גלם משובחים יותר, כך הסיכוי שיחזיק מעמד לאורך זמן הולך וגדל. צעצועים שנשמרים במצב מיטבי אחרי תקופה ארוכה, יכולים לעבור מילד לילד וגם, כמובן, להימסר בשמחה לילדים שאינם מהמשפחה ושישמחו ליהנות מהם בעצמם. משחקים שמעודדים התפתחות יכולים להיות פשוטים או מורכבים, כאלה המעודדים בנייה או כאלה שמהותם היא שעשוע בלבד – תהיו בטוחים שגם משחק שפשוטו כמשמעו – עושה את הילד שלכם שמח, באופן מסוים גם תורם להתפתחות שלו. עם זאת, כאשר התקציב מוגבל מוטב שתשמרו את הכסף שלכם בשביל משחקים וצעצועים שיש בהם כמה אלמנטים בו זמנית והם יכולים לשמש בכמה "תפקידים".

האם כדאי לקנות צעצועים באינטרנט?

ההנאה מרכישת צעצועים איננה קשורה לגיל וישנם לא מעט מבוגרים שנהנים עד מאוד מביקור בחנות שמיועדת לילדים. אין כמו להביט במבחר הגדול והצבעוני ולנסות לדמיין את הילד משחק בקוביות היפות או בבובות המעניינות. עם זאת, האפשרות של רכישת משחקים בצורה מקוונת היא נוחה, פשוטה ולעיתים זולה יותר וכאשר מדובר באתר איכותי ומושקע – ההנאה מהצפייה בגלריית התמונות העשירה, מייצרת חווית רכישה נפלאה כשלעצמה.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading