המלצות עבור שינה טובה לתינוקות

כדי שלאיחול  'לילה טוב' יהיה כיסוי, תרתי משמע, יש חשיבות לשמיכות ולכיסויים שבהם עוטפים תינוקות. מי מכם ההורים הטריים אשר חווים לילות טרופי שינה, ודאי יודעים להעריך כל שעה, שבה התינוק שלהם ישן כמו... תינוק. 

גורמים שונים משפיעים על משך השינה של התינוק ועל איכותה, אבל לבוש נוח, נושם ואוורירי ושמיכה בעלת אותן תכונות מקלים עליו את המעבר למצב של שינה.

לעיטוף תינוקות בבדי כותנה רכים ואווריריים - איכותיים ובטיחותיים - יש תרומה חשובה, לא אחת מכרעת, למשך השינה ולאיכותה.

מוצרי העיטוף המגוונים שמייבאת ומשווקת חברת יוקה בייבי הוכחו זה מכבר כתורמים לוויסות טמפרטורת הגוף של התינוק ובכך הם מפחיתים ומצמצמים באופן משמעותי את הסיכון לחימום יתר של הגוף. לשמיכות הבד הרכות יש שימוש גם כאשר מטיילים עם התינוק בעגלה. כיבוסים תכופים שלהן מרככים אותן והופכות את מגען נעים ומשיי.

 קבלת ייעוץ שינה לתינוקות ודאי עשויה להעשיר את ההורים, אשר לא אחת חשים אובדי עצות נוכח אי-הצלחתם ליישן ולהרדים את התינוק, בשיטות ובאמצעים שיקלו על הרדמתו. כיסויו בשמיכה עשויה בד טטרה אוסטרלי איכותי מהווה חלק מהם.
 

שמיכה נוחה לשעות השינה ולשעות הערוּת
 

תינוקות עטופים במשך שעות רבות ביממה, קל וחומר כאשר לוקחים אותם לטיול מחוץ לבית. שמיכות הטטרה הגדולות והרחבות מאפשרות עיטוף מיטבי של כל גוף התינוק. לבד משימושן ככיסוי בלילה, ניתן, כאמור, להשתמש בהן, בין השאר, גם לכיסוי לעגלה,  כציפוי וככיסוי משטח ההחתלה, להנקה ועוד.

כמו מוצרים רבים, גם מוצר זה נוצר כתוצאה מחסך ומיוזמה של שתי נשים אוסטרליות שזיהו אותו, חשו אותו ויצרו לו מענה. בשנת 2004  הן הקימו חברה -  -  ADEN +ANAIS כשמן של שתי בנותיהן  וייצרו שמיכת מעטפת איכותית, המכילה 100% כותנה.

שמיכת - מעטפת זו מתאימה במיוחד לעיטוף מיטבי של התינוק היוצא מבית החולים לבית הוריו. עם הזמן נוספו מוצרים אחרים ובהם מגבות ומטליות לרחצה, סינרי הנקה, כותנות לילה ושמיכות מעטפת עשויות מחומרים איכותיים נוספים.

ייעוץ שינה לתינוקות ודאי ילמד את ההורים על אודות חשיבות ההכנה לקראת השינה, דרכים ליצירת אווירה ותחושה של לקראת שינה, עמעום האור, היסוי רעשים, דיבור חרישי אל התינוק, כיסויו היטב, ליטוף ו... תפילה חרישית שכל אלה יועילו להירדמותו ויאיצו אותה.

מוצרי החברה מעניקים לתינוק תמיכה והגנה. הם עוטפים ואופפים אותו בחום וברכוּת. הם ממחישים ומעצימים באופן פיזי את האווירה הרגועה והנעימה שמשרים ההורים בחדר השינה של התינוק.

על מנת למקסם את התועלת הגלומה במוצר המאפשר עיטוף אפקטיבי של התינוק בכל מצב בכלל ובעת שנתו בפרט רצוי לאפשר לו להתרגל לקשר שבין השמיכה ובין שינה. כיסויו בה לפני השינה ולקראתה ירגיל אותו לזהות אותו כחלק מההתארגנות לקראת השינה.

כאשר מתוודעים למוצר פשוט ואפקטיבי זה עולה תמיהה, כיצד לא המציאו אותו לפני שנים רבות, הרי אין מוצר טבעי ומתבקש יותר לתינוקות מאשר השמיכה הרכה והאוורירית שבה עוטפים אותו. לילה טוב לתינוק ול... הוריו.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading