המלצות מלקוחותינו

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצות מלקוחותינו

חברת יוקה בייבי מייבאת מוצרי תינוקות ברמת האיכות הגבוהה ביותר ומשתדלת לענות ולספק את צרכי לקוחותינו גם
ברמת המוצר וגם בשירות ! תודה לכם על הפרגון החוזר ! חברת יוקה בייבי 

להלן ההמלצות:

 

שם הממליצה: עדי נבון
נושא: את אוהל הטירה רכשתי במיטב כספי לפני כ3 שבועות ואני חייבת לברך אתכם על איכות שעוד לא ראיתי כאן בארץ. הילדים לא רוצים לצאת מהאוהל וכבר הכנסנו לשם את רוב המשחקים כי זה הפך להיות הבית הפרטי שלהם בתוך החדר. יש אפילו מספר לילות שהבן הגדול שלי (4) מוכן לישון רק בתוך האוהל עם הפנס הקטן והסיפור שלו וזה מדהים אותי כל פעם מחדש. תענוג של קניה, שירות מדהים והמוצר עצמו הוא הטוב ביותר שנתקלתי בו אי פעם. תודה על תמורה מלאה לכספי והנאה צרופה לילדים שלי במהלך החורף החשוך הזה!
 

שם הממליצה: יעל גלנטי
נושא: בני בן השנתיים קיבל במתנה מסבא וסבתא ליום ההולדת אוהל אבירים- ה- מתנה הכי שווה!!!
איזה אוהל מהמם!!! הקטנצ'יק בעננים, נכנס ויוצא מהאוהל כל היום. כמובן שזה הפך לאטרקציה הכי גדולה בבית, וגם האחים הגדולים מצטרפים לחגיגה: עושים באוהל פיקניקים עם מאכלים מפלסטיק, משחקים במשחקי קופסא ומשחקי קלפים עם חברים ואפילו מחשיכים את החדר ועושים מסיבת פיגמות מגניבה בתוך האוהל עם פנסים. בקיצור, אין דברים כאלה! מומלץ בחום ושווה את ההשקעה!
 

שם הממליצים: משפחת רוטמן
נושאמכתב תודה
ברצוני להביע התרשמותי החיובית מהשירות שניתן לי על ידי אסף. לאחר שרכשנו מנשא לתינוק- suppori והתברר שמידת המנשא אינה מתאימה, אסף טיפל בעניין במקצועיות, מהירות, ביסודיות תוך מתן מענה מקצועי ברמה גבוה. אסף דאג להגיע באופן אישי לביתנו על מנת לבצע החלפת המוצר. בעידן זה בו השירות והשירותיות בישראל שואפים לאפס, אין הדבר מובן מאליו ואף מעורר התפעלות. אני מודה לאסף על שהיה ער וקשוב לצרכיי לאור טיסה לחו״ל וסיפק את השירות הטוב ביותר. אין ספק שנחזור ונרכוש מכם מוצרים רבים נוספים. תודה מראש, משפחת רוטמן.
 

מקור ההמלצה: אתר מאמא גורו
נושא: שלישיית שמיכות במבוק מבית aden + anais
יש שיגידו שזה מוצר פינוק. אני, ומי שקנתה את השלישייה מאמינות שמדובר במוצר חובה. כזה שיחליף רכישה של המון מוצרים קטנים. קיבל ציון 10 מאמהות האתר וכך הן כותבות: " יש לי 8 חיתולים כאלו ואני עושה איתם שימושים רבים: חיתול לפליטות, סינר הנקה, שמיכה קלה, פרישה על המשטח, צל לעגלה. הבד נעים ומתאים לניגוב פניו של התינוק. ממליצה בחום!". "במבוק או לא aden+anais החיתולים הכי טובים".

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading