חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

בייבי סטייל: כך תשיגו בגדי תינוקות בזול

אומרים שילדים זה שמחה, אבל מדובר בשמחה יקרה במיוחד. כמה יקרה? לפי מחקר שערך הכלכלן רז גרינבלט, עלות גידול ילד בישראל ב-3 השנים הראשונות לחייו עומדת על לפחות 130 אלף שקלים, כשההוצאה החודשית של ההורים עומדת על סכום של 3,670 שקלים. עד שהילד הראשון יגיע לגיל 18, ההורים יוציאו על גידולו 612 אלף שקלים. ההוצאות הן בין השאר על טיפול וחינוך, מזון, דיור, ריהוט, בריאות, פנאי (חוגים וצעצועים) וביגוד.

ביגוד היא אחת ההוצאות הגדולות שההורה נאלץ להתמודד עמן. הסיבה לכך שמדובר בהוצאה גדולה היא שתינוקות וילדים גדלים במהירות ויש צורך תדיר בהחלפת מידות הבגדים. כהורים טריים אתם בוודאי מוצאים את עצמכם מחליפים מלתחה לתינוק שלכם לפחות כל שלושה חודשים, ומבזבזים סכום כספי לא מבוטל על ביגוד עבורו.

בגדי תינוקות בישראל הם יקרים במיוחד, זאת בשל עלויות הייבוא הגבוהות של הבגדים מחו״ל לישראל. מחירי הבגדים בישראל מגלמים בתוכם את כל ההוצאות של בעלי הרשתות והחנויות - השינוע, המכס והמע״מ. כתוצאה מכך ישנו פער משמעותי בין מחירי הבגדים לתינוקות בישראל לבין מחירי בגדי התינוקות שתוכלו לרכוש בחו״ל.

מכיוון שרוב רשתות הבגדים בחו״ל אינן נדרשות להוציא סכומים גבוהים על ייבוא הסחורה, בגדי התינוקות ברחבי העולם זולים משמעותית מבגדי תינוקות בישראל. הפערים אף מתחדדים אם משווים בין מחירי ביגוד התינוקות בישראל לבין בגדי התינוקות שמציעות רשתות אמריקאיות. ישראל כפופה לשוק האירופאי שיקר יותר מהשוק האמריקאי, ולכן רמת המחירים בה גבוהה במיוחד. למעשה, אם תציצו באתרי האינטרנט של רשתות אמריקאיות לבגדי תינוקות, יתעורר בכם החשק לעלות מיד על מטוס לארצות הברית עם מזוודה ריקה ולמלא אותה בבגדים לתינוק שלכם. אבל מכיוון שטיסה לארצות הברית היא הוצאה כספית גבוהה בפני עצמה, הפתרון הוא לרכוש בגדי תינוקות באינטרנט.

ברחבי הרשת ישנם אתרים רבים המציעים לכם בגדי תינוקות מעוצבים ובמחירים שווים לכל נפש. המגוון הוא עצום וניתן לסנן את ההיצע לפי התקציב שלכם, מין התינוק, צבעים מועדפים, מותגים, עונה ועוד. בחלק מהאתרים המשלוח לארץ הוא ללא תשלום כל עוד סכום הקנייה אינו עולה על 75 דולר. גם כאשר הזמנת בגדי התינוקות כרוכה במשלוח, הרי שבכל זאת מדובר בהוצאה כספית מצומצמת לעומת רכישת בגדי תינוקות בחנויות וברשתות בגדי התינוקות בארץ. כך למשל, ברשתות הישראליות זוג מכנסיים לתינוק עשוי לעלות 99 שקלים. במחיר הזה תוכלו לרכוש שלושה זוגות מכנסיים באתרי האינטרנט השונים. אם תרצו לחסוך אפילו יותר, אנו ממליצים לכם לרכוש בגדי תינוקות במועדי סיילים בהם המחירים יורדים משמעותית כמו שופינג IL, יום הרווקים הסיני ובלאק פריידי.   

אז אם אתם רוצים לחסוך כסף ולהתנהל כצרכנים נבונים, אנחנו מציעים לכם לגלוש באתרי אינטרנט של בגדי תינוקות ולרכוש בגדים לתינוק שלכם במחירים מוזלים. החיסכון הכספי ממנו תיהנו, יגרום לכם להרגיש שילדים הם באמת שמחה.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading