בחירת סינר איכותי לתינוק

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

בחירת סינר איכותי לתינוק

כאשר תינוקות מתנסים באכילת מזונות מוצקים בחודשי החיים הראשוניים הם עושים זאת מכל הלב ועם מלוא העניין. לא פעם הם גורמים להרבה לכלוך תוך כדי, הן של הסביבה והן של עצמם. לכן השימוש בסינרים הוא נוח ולא פחות מהכרחי. סינרים מגנים על הבגדים של התינוק ומונעים מכם את ההתעסקות עם כתמים של מזונות שונים. כדי שימלאו את תפקידם על הצד הטוב ביותר, על הסינרים להיות כמה שיותר איכותיים, לכן בחירתם צריכה להתבצע בהסתמך על הפרמטרים הבאים.

כביסה וניקוי

השימוש בסינר אומנם מגן על הבגדים של התינוק, אך אם אתם משתמשים בסינרים רב פעמיים, סביר להניח שהסינרים הם אלו שיתלכלכו במהלך הארוחה. לכן עליהם להיות מיוצרים מחומרי גלם שנוח לכבס ולנקות במכונת הכביסה בקלות וביעילות.

נוחות השימוש

פרמטר נוסף שצריך לקחת בחשבון בעת בחירת סינר איכותי לתינוק הוא נוחות השימוש. על הסינר להיות כמה שיותר פשוט ונוח להלבשה והסרה כדי שלא להפריע לתינוק במהלך הארוחה. ישנם סינרים שמלבישים אותם על תינוקות מאוד מהר, אלו הדגמים בהם עליכם לבחור כשאתם קונים סינר לתינוק, כך התינוקות לא יגלו התנגדות בזמן הלבשת הסינר.

נוחות לתינוק

תינוקות רבים מאוד רגישים למגע של בדים ולכן ישנם סינרים אשר עשויים להציק להם ולהפריע למהלך התקין של הארוחה. במקרים מסוימים חוסר הנוחות יגרום לתינוק להסיר את הסינר ולא לשתף פעולה. לכן כבר למן ההתחלה כדאי לבחור בסינר מבד איכותי ונעים למגע, אשר לא יפריע לתינוק ויהפוך כל ארוחה לנעימה וטעימה.

חומר גלם

יש סינרים מ-PVC וישנם סינרים מבד טטרה איכותי שמיוצרים ממאה אחוז כותנה וכוללים שכבות על גבי שכבות של רכות. כמובן שהסוג השני נעים במיוחד ויכול לשמש אתכם למטרות נוספות כמו למשל להגנה מפני פליטות או רוק. הסינרים מהבד הופכים את חוויית האוכל לכמה שיותר נעימה ואיכותית.

עיצוב

העיצוב מהווה חלק בלתי נפרד מהסינר ולא כל הסינרים נוחים לשימוש באותה המידה. ישנם סינרים קצרים, אחרים ארוכים מדי, ישנם סינרים קשיחים ואחרים יותר רכים. בחירת הסינר המתאים זו משימה אשר דורשת הקדשת תשומת לב גם לכל הפרטים הקטנים. קודם כל שאלו את עצמכם איזה עיצוב נראה שיהיה יותר נוח ורק אחר כך החליטו.

ספיגה

פרמטר נוסף בו סינר איכותי לתינוק צריך לעמוד הוא רמת הספיגה. ישנן ארוחות עשירות בנוזלים ואם לא רוצים שהבגדים יתלכלכו מבעד לסינר חשוב לבחור במוצר ולו יכולות ספיגה מרשימות במיוחד. המלצות או פרסים בהם המוצר זכה בתחום באותה התקופה יכולים לספק אינדיקציה ולעזור לכם להגיע לבחירות כמה שיותר נכונות וחכמות.

בחירת סינר לתינוק יכולה לשנות את חוויית האכילה מן הקצה לקצה. לכן השקיעו בסינר איכותי, מבד כותנה טבעי ולו יכולות ספיגה מרשימות ותוכלו להיות רגועים יותר במהלך הארוחות.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading