בחירת הטטרה המושלמת לתינוקך

בחירת הטטרה המושלמת לתינוקך

איכות, בטיחות ונוחות הם תנאי סף נדרשים ממוצרים רבים- ממוצרים המיועדים לתינוקות על אחת כמה וכמה. הם לא רק תנאים נדרשים, הם תנאים הכרחיים.

כאשר הורים עורכים הכנות לקראת בואו לעולם של תינוקם בשעה טובה, טבעי שהם יחפשו את המוצרים הטובים ביותר, לרבות מוצרי טקסטיל. אחד המוצרים הבסיסיים ביותר עם לידת תינוק הוא החיתולים.

אחד הסוגים היותר טובים בתחום זה הוא חיתול טטרה הרב פעמי. הוא נותן מענה מיטבי לספיגת הפליטות השונות, מתאים לפרישה על משטחים שונים לקראת ההחתלה. בנוסף הוא משמש גם אמצעי הצללה טוב לתינוק השוכב בעגלה. מגוון חיתולי טטרה עשויים מבד אוורירי ונושם, מוצעים בצבעים שונים.

בד הטטרה הופך את חיתולי הטטרה למוצר אידיאלי לעיטוף התינוק לפני המקלחות הנערכות לו בפעמים הראשונות. הוא חוצץ מעט בפני המים, החודרים מבעד לחיתול ונספגים בו, ובכך מצמידים את החיתול לגופו והוא חש חום וביטחון.

חיתול הטטרה הוא, כפי שניתן להיווכח, רב שימושי. ניתן להשתמש בו כמצע כשרוצים להחליף טיטול או בגדים לתינוק, וגם כאשר מבלים עמו על כר דשא או בבית שבו השטיח לא הכי נקי, בלשון המעטה.

הטטרה מהווה גם אמצעי חלופי לניגוב פליטות הפה החלביות של התינוק, לקינוח אפו בהעדר מגבון , לניגוב זיעה מעורו. כמו כן הוא מהווה עיטוף נקי לכרית ההנקה ושומר על ניקיונה.

חוויית גלישה וחוויית עיטוף...

אתם גולשים כאן בתוך חנות מקוונת המציעה לכם חוויית גלישה משולבת בחוויית עיטוף במיטב בדי הטטרה המהווים שכבת חום מפנקת לתינוקכם העתיד להיוולד. עיטוף התינוק בבדים רכים מקנים לו תחושה של חום וביטחון. הוא מוגן היטב. התינוק מגיב למגע הרוך.  כאשר הבדים האוסטרליים המשובחים הופכים למוצרי טקסטיל ייעודיים וייחודיים לתינוק- הוריו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם בוחרים עבורו את הטוב ביותר.

כמו לקוחות רבים לפניכם- וכמשוער וכצפוי כמו גם רבים אחריכם-  גם אתם מוזמנים להתוודע אל יתרונות הטטרה- בד המהווה את המענה האולטימטיבי לעיטוף התינוק החל מרגע לידתו וכלה בכל שלב שבו תחליטו שהוא אינו זקוק עוד לשמיכה ולחיתול של ראשית חייו.

כמו כן תוכלו למלא כאן את כל סל המוצרים הבסיסיים ואף מעבר להם לקראת לידת תינוקכם. כבר כאשר תצאו עמו מפתח בית החולים שבו הוא נולד, תוכלו לעטוף אותו בחום ובפינוק שמזמנים לו מוצרי העיטוף הנעימים של יוקו בייבי.

על מנת לוודא כי הבחירה שלכם במוצרי טטרה היא הבחירה המושכלת, היעילה והנכונה ביותר, תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע וליהנות מהידע, מהניסיון ומעצותיהם המועילות. כבר במגע ראשון תוכלו לחוש את הרכות ואת הנעימות שנוסכים בדי הטטרה במי שמעבירים אליהם את כריות אצבעותיהם. נסו לדמות את המגע הראשון של הבד בעור התינוק – רך ומלטף. מכאן עד לקנייה הדרך קצרה. מזל טוב.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading