מדריך למשתמשת - הדרכה בשלבים

המנשא של suppori הוא מנשא קל וחדשני ששוקל פחות מאייפון 4 ונועד לספק גמישות ונוחות מקסימאלית לך ולתינוקך; מדובר על רצועת בד אלסטית שנתמכת על כתפך בעוד התינוק יושב בנינוחות וכל שעלייך לעשות הוא לתמוך בו בעדינות עם יד אחת, קחי נשימה עמוקה ושחררי את הידיים לפעילות אחרת כמו למשל- לחבק את התינוק?

איך זה עובד? 

הרצועה הפשוטה של סאפורי נועדה לתינוקות במשקל של עד 13 קילו.שלושה שלבים פשוטים ואת יכולה להסתובב עם התינוק שלך בנוחות, קלילות וללא שרירי גב תפוסים בסוף היום.

שלב ראשון - קחי את הצד הצר יותר של הרצועה והלבישי על הכתף, כמו תיק צד, כאשר הצד העבה של המנשא נח על המותניים. רווחי את הבד על הכתף בצורה כזו שיכסה את מלוא הכתף, כך התמיכה שלך גדולה יותר וכך גם תימנעי מלחץ על הכתף. אל תחששי ממתיחת יתר של הרצועה מכיוון שמדובר ברצועה אלסטית שנמתחת בהתאם לגופך ולמשקל תינוקת.

בשלב השני - מקמי את תינוקך בתוך המנשא, כאשר הטוסיק שלו נח בתוך החלק העבה של המנשא, שימי לב – על אף שמדובר ברצועה תומכת לעיתים יש להוסיף יד לתמיכה בתינוק.

בשלב השלישי - משכי את הרצועה בצורה עדינה כך שהיא מכסה את כל הטוסיק של התינוק עד לתחילת הגב התחתון, בצורה כזאת את רק תומכת ולא נושאת את משקל התינוק.

הרצועה מגיעה בחמש מידות כדי לתמוך בכתפיים ובאזור החזה שלך, לא של התינוק שלך, חשוב לציין- המידות אינן משתנות עם התפתחות הילד מכיוון שהרצועה אלסטית ונמתחת לאורך הזמן, המידות נועדו לך ולנוחות שלך- אין צורך לקנות רצועה חדשה כאשר התינוק גדל, הרצועה תתמתח ותשתנה יחד עם הילד לאורך הזמן.

סאפורי שומרת עליך בריאה וקרובה לתינוק שלך

לא כמו עגלות ומנשאים אחרים שתולים את הילד על הגב שלך או מתילים את מירב המשקל שלו קדימה על הבטן בצורה כזאת שאת בקושי רואה אותו במהלך היום, עם המנשא של סאפורי את מרגישה את הילד שלך לאורך כל היום. הפנים שלו פונות לפנים שלך, הנשימות שלו קרובות לחזה שלך, דפיקות הלב שלו פועמות על הבטן שלך. עם המנשא של סאפורי הידיים של התינוק שלך חופשיות לחקור את העולם, העיניים שלו פתוחות לשדה ראייה עצום והקשר בין שניכם לא נאבד לרגע, אם לרגע הוא מתעייף הוא יכול להישען קדימה על גופך בצורת חיבוק ולנוח, בשלב זה את יכולה גם לשחרר את היד התומכת.

הגנה מרבית

מנשאים רבים נשענים על שרירי העורף והצוואר שהם שרירים רגישים יותר שלא מיועדים לנשיאת משקלים כבדים לאורך זמן, לכן את מוצאת את עצמך בסוף היום עם כאבים בשרירים מכיוון ששרירים אלו פשוט אינם מפותחים דיים על מנת להתמודד עם משקל כזה לאורך שעות. המנשא של סאפורי נתמך בשרירי האגן והכתפיים שהינם שרירים חזקים יותר בגופנו, התמיכה מקסימאלית והמאמץ הפיזי מינימאלי.

המנשא של סאפורי– יתרונות וחסרונות

הרצועה של סאפורי עשויה בד אלסטי המורכב משלוש שכבות בד ששומרות על רעננות גם במזג אוויר חם, אין הצטברויות זיעה מכיוון שהבד נושם. במהלך החודשים הרצועה אינה נשחקת כי עם מתאימה את עצמה למשקל תינוקת ולגופך, הבד החזק והעמיד של רצועת סאפורי שומר על עצמו לאורך שנים, ניתן לכבס בכביסה עדינה. הרצועה עצמה הינה קלילה, כאמור שוקלת פחות מאייפון, ניתן לקפל ולהכניס לתיק בקלילות, הרצועה לא תופסת כמעט מקום בכלל, ומי כמונו יודעת שמקום בתיק התינוק זה דבר יקר לאין שיעור. לאימהות אופנתיות רצוי לבקר באתר של יוקה בייבי- שם מוצע לכן המנשא של סאפורי ב-30 צבעים ודוגמאות, למה להסתפק רק באחד כאשר אפשר לקנות אחד לכל עונה?
חסרונות -למנשא יש כמה חסרונות, הוא אינו נועד לשימוש יותר משעתיים שלוש ברצף, זאת למען בריאותך ושמירה על שרירים בריאים, שמרי על הפסקות של חמש דקות במהלך שעתיים שלוש. המנשא לא מתאים לשימוש בזמן פעילות ספורטיבית, ובמהלך השימוש במנשא, כאשר התינוק ער ופעיל, נדרשת תמיכה של יד נוספת.

מעוניינת לרכוש המנשא? לחצי כאן ונשמח לעמוד לשירותך. https://www.yokababy.co.il - האתר המוביל לרכישת ציוד ליולדת ולתינוק.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading