איך בוחרים מנשא בד לתינוק?

איך בוחרים מנשא בד לתינוק?

מנשא בד לתינוק משחרר את ידי הנושא אותו לדברים שונים. הוא נותן מענה טוב לתינוק שנתקף כאבים וגזים. הוא מאפשר טיול באוויר הצח.

מנשא לתינוק הוא מוצר הכרחי לנשיאת התינוק באופן שיקל על האם או על האב לשאת אותו וללכת עמו למקומות שונים מחוץ לבית. בשונה ממצרים רבים אחרים, שאותם ניתן לקנות ללא צורך להתנסות בהם, התאמת המנשא המיטבי מחייבת להתנסות בו, כשהתינוק עלייך.

לפני שמשיבים על השאלה איך בוחרים מנשא לתינוק חשוב להדגיש כי בכל מקרה נדרשת בחירה במנשא איכותי ובטיחותי, שאותו תוכלו למצוא בחברה המתמחה בייבוא ובשיווק של מוצרים שהם מותגים של יצרניות מובילות בתחום.

הנקודות שחשוב להידרש אליהן בתהליך בחירת מנשא בד לתינוק:

 1. בחרו (האב/האם) מנשא שיהיה לכם נוח לשאת אותו כשהתינוק בתוכו, מנשא שתומך היטב בגב. נוחות ובטיחות שלובות זו בזו. יש לכך חשיבות רבה ככל שמשקלו של התינוק עולה..
 2. חשוב להקפיד על סוג הבד ואיכותו. העדיפו מנשא עשוי בד אוורירי, נושם, המנדף ריחות לא נעימים וייתן תחושה נוחה יותר לתינוק ולמי שנושא אותו.
 3. הקפידו היטב על סוג ואופן הקשירה. תנאי הכרחי לבחירת מנשא לתינוק הוא אפשרות לקשור אותו קשירה חזקה ובטיחותית, ועם זאת- נוחה וקלה להתרה.
 4. בחרו מנשא שלא יחייב אתכם להשקיע זמן ממושך ב"תפעולו".
 5. לגיטימי להידרש אל שיקול עלות המנשא אבל בשל החשיבות הרבה של איכות ובטיחות מוצר זה, אסור – ממש בתכלית האיסור- להעדיף מנשא זול רק משום שהוא, אכן, זול. גם המנשאים היותר יקרים אינם מחייבים שבירת תכנית חיסכון וניתן לומר עליהם כי הם שווים לכל כיס. 
 6. לבד מהצורך להתנסות במנשא- התייעצו עם מי שנשאו עליהם מנשא מבד לתינוק והם יכולים לתרום ולהועיל לכם מניסיונם. התייעצו גם עם המוכרים או המוכרות בחנות שהם, בוודאי, בעלי ניסיון מצטבר.
 7. לפני שאתם קונים, נסו להסתובב עם התינוק בתוך המנשא, לתת לו זמן להסתגלות ולהיווכח האם יש משהו בתנועותיו, אם וכאשר, שמעיד על חוסר נוחות. כאשר נושאים את המנשא זמן ממושך חשובה נוחות הנושא וחשיבות נוחות התינוק.
 8. בחרו מנשא מבד שקל לכבס אותו והועד עמיד בכביסה.

נ.ב. אם אתם מלבטים על מתנה שאותה אתם רוצים להעניק לאם שזה אתה ילדה- מנשא בד אוורירי ונושם הוא מתנה נהדרת – שימושית ויעלה. גם אם מי מלבדכם יעניק אותה, זה מסוג המוצרים שתמיד טוב שיהיה עוד אחד. ניתן להעשיר ולהעצים את האפקט שתיצור המתנה ואת הרושם העז שהיא תשאיר על מי שיקבל אותה על ידי הדפסת ברכה ואו תמונה, הקדשה אישית וכל מה שיטביע על המתנה חותם אישי של מי שיעניק אותה.

 • aden & anais
 • Lucky
 • Zhaos
 • Proby
loading