איזו מתנה כדאי לקנות לתינוק לאירועי ברית או בריתה

חדשות ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו

איזו מתנה כדאי לקנות לתינוק לאירועי ברית או בריתה

אם הוזמנתם לאירוע ברית או בריתה ואינכם יודעים איזו מתנה לבחור לתינוק, אנו נעזור לכם.
אירועי הברית מתרחשים בדרך כלל ביום השמיני להולדתו של התינוק, אך ישנם מקרים בהם ההורים בוחרים לערוך אירוע בריתה לתינוקת החדשה גם חודשיים לאחר הולדתה. כאן תצטרכו להפעיל שיקול דעת  נכון באשר לבחירת מתנה אשר תשמש את התינוק ואת הוריו בצורה הטובה ביותר.

 

כסף או מתנה?

רוב האנשים מתלבטים בין רכישת מתנה לרך הנולד, כסף או שוברים לחנות תינוקות. ההתלבטות מובנת אך יש לקחת בחשבון כי קרוב לוודאי שההורים ישמחו לקבל מתנות שימושיות לתינוק מאשר להתחיל ולכתת רגליהם לחנויות המתנות עם שוברים או עם כסף. בשורה התחתונה מתנה היא האפשרות הטובה ביותר שכן היא לא תצריך מההורים שום מאמץ לאור הידיעה כי את מרבית שעותיהם הם יצטרכו להקדיש לטיפול של תינוק בן יומו. בנוסף, ככל שהמתנה תהיה יותר שימושית כך קרוב לוודאי שההורה יזכור כי אתם אלו שהבאתם את אותה שמיכה אליה נקשר התינוק, את שמיכת המעטפת האיכותית, את הסינר בעיצוב המיוחד ועוד.

 

מה תינוק בן יומו צריך?

הגדרת מאפייני התינוק יעזרו לכם לבחור את המתנה הנכונה ביותר לצרכיו. קחו בחשבון כי את מרבית יומו מעביר התינוק בשינה ובשאר השעות ההורים יצטרכו לדאוג לכך שהוא יהיה נקי, שיהיה לו נוח וכי הוא יאכל כהלכה.
דבר זה מוביל אותנו לכך שהמתנות השימושיות ביותר יהיו מתנות הקשורות אל שינה, אוכל, ואמבטיה. אם אתם מתכננים לקנות לתינוק בגדים קחו בחשבון כי קרוב לוודא שרוב האנשים הביאו ליולדת חליפות לתינוק וכי התינוק גדל מהר מאוד כך שהחליפות ישמשו אותו לזמן קצר ביותר של חודש חודשיים. אם עברה בראשכם מחשבה לקנות לו צעצועים קרוב לוודאי שאינכם לוקחים בחשבון כי תינוק בן כמה ימים עדיין מנסה להתרגל לשהייתו מחוץ לרחם והמטרה היא לתת לו תחושה של הגנה ולא גירויים מיותרים של צבעים וקולות רעשניים האופייניים למשחקים.

 

מוצר בודד או מארז?

כיום, יש לכם אפשרות לקנות מוצר בודד או מארז מיוחד לתינוק אשר יכלול את כל הדברים בהם הוא ישתמש עד גיל שנה שנתיים. ההחלטה לרכוש מארז יעילה ביותר שכן אתם יכולים לקנות מארז בסכום המתאים לכם, אנשי החנות כבר עשו בשבילכם את בחירת המתנות המתאימות ביותר  והתהליך עצמו הופך להיות יעיל ומהיר. בנוסף, ניתן לרכוש את המארז באינטרנט ובכך לחסוך מעצמכם את ההליכה אל החנות. המתנות האידיאליות והשימושיות ביותר הן שמיכת עיטוף לתינוק העשויה מבד טטרה אשר תעניק לו הרגשת בטחון, שמיכת שינה, סינרים מגני פליטה, מגבות רחצה עם קפוצ'ון לייבוש מהיר, כותנות לילה, מטליות רחצה העשויות מספר שכבות של בד, שמיכות מעטפות ועוד.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading