אוהלי משחק כובשים את חדרי הילדים

אוהלי משחק כובשים את חדרי הילדים

אוהלי משחק נחשבים לטרנד לוהט אצל ילדים כבר שנים רבות. אולם בשנים האחרונות הטרנד השתכלל, אוהלים מעוצבים יצאו לשוק והאוהלים המודרניים כבר אינם מיועדים רק למשחק בחוץ אלא שהם כבשו את חדרי הילדים ומשמשים אותם בהמון דרכים. הם נהדרים כמחבוא, הם מעולים כמקום נסתר לשחק בו לבד או יחד עם חברים ואפילו הם משמשים כמקום מוגן שאפשר לישון בו.

ישנם סוגים שונים של אוהלי משחק, אותם כדאי להכיר

למרות שילדים מאז ומתמיד אהבו לשחק באוהל, הילדים של פעם היו נוהגים לבנות אוהל בסלון עם כסאות, סדינים, חבלים ואטבים ולבלות בו לאחר מכן את כל היום, לעיתים אף כמה ימים. היום אין צורך לטרוח, אפשר לקנות אוהל מוכן בחנות או ליצור לבד אם אתם ממש יצירתיים. ישנם סוגים שונים של אוהלים אשר יכולים לשמש את הילדים למטרות רבות, ביניהם הסוגים הבאים:

אוהל טיפי

צורתו של אוהל טיפי היא משולשת והם מאוד דומים לאוהלי הטיפי המקוריים האינדיאניים, רק בגודל קטן. כיום אוהלים אלו מגיעים באינספור עיצובים ועם בדים יפיפיים כך שהם הפכו להיות פריט עיצובי מרכזי בחדרים רבים. רבים ההורים אשר ממקמים אותם בתוך הבית או בחדר הילדים, שמים בתוכם שטיח פרוותי, כמה כריות, שרשרת של מנורות בכניסה או דגלים, והאוהלים גם יוצרים רושם מדהים וגם מהנים ממש עבור הילדים.

אוהל קרקס

בניגוד לאוהל הטיפי אוהל הקרקס בעל צורה יותר מעוגלת, מה גם שהוא הרבה יותר צבעוני לעומת הצבעוניות העדינה של הטיפי. המראה של אוהל קרקס מזכיר באמת מתחמים של קרקסים ובזכותו הילדים יכולים לצאת להרפתקה דמיונית ולהעלות הצגות ומופעים בחלל החדר הפרטי שלהם. אוהלי קרקס גם הם אהובים על הילדים וניתן לכלול בתוכם משחקים שונים אשר יעצימו את החוויה ויעוררו את הדמיון שלהם.

אוהל תלוי

בגילאי הילדות ילדים סובלים מפחדים אשר באים לידי ביטוי בעיקר בזמן השינה. על ידי תליית אוהל מעל המיטה אפשר לגרום להם לחוש יותר בטוחים ומוגנים מחד, ומאידך להשתמש באוהל כפריט עיצובי מיוחד. אוהל התלייה דומה במראה שלו לכילה ואם החדר גדול מספיק אפשר לתלות אותו מהתקרה במיקום אחר וכך לוודא שלילדים יהיה מקום להסתתר, לשחק בפרטיות ולבלות זמן איכות עם עצמם, אתכם או עם חברים שלהם.

אוהל שולחן

כמשתמע משמו, אוהל שולחן דומה בצורתו לשולחן. הוא מלבני ומתלבש על שולחן קיים והופך אותו למעין בית קטן בו הילדים יכולים להסתתר. עבור עין בלתי מזוינת מדובר במפה לכל דבר, אולם גם אתם וגם הילדים תדעו שמדובר בהרבה יותר מכך: זו פינה שקטה ונסתרת למשחק וכיף, במקרים מסוימים אפשר להשתמש באוהל לתנומה קלה כמתעייפים ממשחקים, לקריאת סיפור ולבילוי זמן איכותי.

אוהל בצורת A

הוא אולי מזכיר במעט את אוהל הטיפי האהוב, אך לאוהל בצורת A יש מספיק מאפיינים ייחודיים כדי שיוכל לעמוד בזכות עצמו. הוא דומה לאוהל הסיירים המשולש, צורתו כצורת האות האנגלית A וכשהוא מעוצב לחדר הילדים הוא מגיע עם בדים ססגוניים שיתאימו לכל חלל ולכל סגנון עיצובי. יתרונו של אוהל זה הוא בגודלו, הוא אינו תופס מקום רב בחדר ולכן מתאים לגדלים שונים של חדרים.

אז איך בוחרים?

אם גם אתם התאהבתם במגמה המקסימה זה הזמן לבחור לילדיכם אוהל משחק. בעת הרכישה כדאי להתייחס למאפיינים כמו גודל החדר לעומת גודל האוהל, צבעים מועדפים, מין הילדים, החומר ממנו עשוי האוהל, מידת הניידות הנחוצה וכמובן מחיר. כמו כן גם גיל הילדים להם קונים משחק תפקיד משמעותי.

  • aden & anais
  • Lucky
  • Zhaos
  • Proby
loading